Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Przekazując 1 procent wspierasz siatkarskie talenty

Przekazując 1 procent wspierasz siatkarskie talenty

14-01-2017 05:38


Przekazując 1 procent wspierasz siatkarskie talenty

Wspieraj Sportowe Talenty, przekaż 1 procent swojego podatku na rzecz rozwoju radomskiej siatkówki - pod takim hasłem odbywa się doroczna akcja zorganizowana przez Radomskie Centrum Siatkarskie CZARNI skierowana do podatników.

Zarząd stowarzyszenia mającego status organizacji pożytku publicznego podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach liczy na szczodrość kibiców i sympatyków. Uzyskane pieniądze w całości przeznaczone zostaną na działalność statutową, ściślej rzecz ujmując na młodzież. Pozwolą pokryć koszty między innymi organizacji turniejów, wyjazdów, a także przeprowadzenia obozów szkoleniowych.

W najlepszych latach z odpisu pieniądze na rzecz Czarnych oddawało po kilkaset osób. - Wszystkim naszym dobroczyńcom z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie. Liczymy, że w tym roku radomianie również o nas nie zapomną i wesprą młodych siatkarzy - podkreśla Paweł Piotrowski, prezes Radomskiego Centrum Siatkarskiego.

W podobnym tonie wypowiadają się wszyscy szkoleniowcy pracujący z młodzieżą. Do udziału w akcji zachęcają zawodnicy Cerrad Czarnych Radom. - Przekazanie procentu podatku nic nie kosztuje, a jest inwestycją w przyszłość Czarnych i radomskiej siatkówki. Pieniądze na pewno nie zostaną zmarnowane - zapewnia Wojciech Żaliński. Kapitan zespołu PlusLigi przypomina, że klub pochwalić może się znakomitymi wynikami. Wychował wielu bardzo dobrych siatkarzy.

Chcąc przekazać 1 procent podatku na rzecz RCS wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w formularzu PIT nazwę stowarzyszenia Radomskie Centrum Siatkarskie oraz numer KRS 0000137721.
  


CZARNI TV
TABELA 2017/2018
    M Pkt
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    
2.  

Asseco Resovia Rzeszów

   
3. PGE Skra Bełchatów    
4. Jastrzębski Węgiel    
5. Indykpol AZS Olsztyn    
6. Cuprum Lubin    
7. LOTOS Trefl Gdańsk    
8. Cerrad Czarni Radom    
9. ONICO AZS Politechnika Warszawska    
10.

 

GKS Katowice    
11. MKS Będzin    
12.

Espadon Szczecin

   
13. Effector Kielce    
14.   BBTS Bielsko-Biała    
15. Łuczniczka Bydgoszcz    
16. KS Aluron Warta Zawiecie    
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017