Przekazując 1 procent wspierasz siatkarskie talenty

Wspieraj Sportowe Talenty, przekaż 1 procent swojego podatku na rzecz rozwoju radomskiej siatkówki - pod takim hasłem odbywa się doroczna akcja zorganizowana przez Radomskie Centrum Siatkarskie CZARNI skierowana do podatników.

Zarząd stowarzyszenia mającego status organizacji pożytku publicznego podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach liczy na szczodrość kibiców i sympatyków. Uzyskane pieniądze w całości przeznaczone zostaną na działalność statutową, ściślej rzecz ujmując na młodzież. Pozwolą pokryć koszty między innymi organizacji turniejów, wyjazdów, a także przeprowadzenia obozów szkoleniowych.

W najlepszych latach z odpisu pieniądze na rzecz Czarnych oddawało po kilkaset osób. - Wszystkim naszym dobroczyńcom z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie. Liczymy, że w tym roku radomianie również o nas nie zapomną i wesprą młodych siatkarzy - podkreśla Paweł Piotrowski, prezes Radomskiego Centrum Siatkarskiego.

W podobnym tonie wypowiadają się wszyscy szkoleniowcy pracujący z młodzieżą. Do udziału w akcji zachęcają zawodnicy Cerrad Czarnych Radom. - Przekazanie procentu podatku nic nie kosztuje, a jest inwestycją w przyszłość Czarnych i radomskiej siatkówki. Pieniądze na pewno nie zostaną zmarnowane - zapewnia Wojciech Żaliński. Kapitan zespołu PlusLigi przypomina, że klub pochwalić może się znakomitymi wynikami. Wychował wielu bardzo dobrych siatkarzy.

Chcąc przekazać 1 procent podatku na rzecz RCS wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w formularzu PIT nazwę stowarzyszenia Radomskie Centrum Siatkarskie oraz numer KRS 0000137721.