Przedsezonowe zgrupowanie rozpoczęte! (VIDEO)

Przed pierwszym treningiem, drużyna Cerrad Czarnych Radom udała się w czwartek (5 sierpnia) na zgrupowanie przedsezonowe. W tym roku siatkarze udali się do małego miasteczka Poświętne. Zobaczcie jak wyglądała ich podróż!

Inauguracja przygotowań do nowego sezonu w PlusLidze coraz bliżej, ale przed inauguracyjnym treningiem, drużyna Cerrad Czarnych Radom zameldowała się na przedsezonowym zgrupowaniu w małym miasteczku Poświętne. Pierwszy trening Robert Prygiel zaplanował na 7 sierpnia, ale okres wytężonej pracy siatkarze poprzedzą pobytem w Ranczo Stefanów.

- Po raz pierwszy taką formę wprowadziliśmy w sierpniu 2016 roku. Wyjechaliśmy w Bieszczady. Pomysł wypalił. Liczę, że tym razem będzie podobnie. W kadrze zaszły spore zmiany. Pojawili się nowi zawodnicy oraz osoby w sztabie trenerskim. Kilka wspólnie spędzonych dni w nieco luźniejszej atmosferze powinno być bardzo dobrym rozwiązaniem - podkreśla Wojciech Stępień, prezes klubu.

Zobaczcie zatem jak wyglądała podróż zespołu do miasteczka Poświętne! Galerię zdjęć znajdą Państwo TUTAJ! Wkrótce również obszerna relacja video na naszym Facebooku!