Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » I spływ kajakowy Stowarzyszenia Czarni Radom! (VIDEO)

I spływ kajakowy Stowarzyszenia Czarni Radom! (VIDEO)

05-08-2017 20:58


I spływ kajakowy Stowarzyszenia Czarni Radom! (VIDEO)

Za nami I spływ kajakowy organizowany w ramach integracji środowiska sponsorów radomskiej siatkówki. Członkowie Stowarzyszenia Czarnych Radom wybrali się wspólnie w sobotę (5 sierpnia) w podróż kajakami rzeką Pilica! Zobaczcie koniecznie jak poradzili sobie nasi sponsorzy!


Stowarzyszenie Czarni Radom to nie tylko siatkówka. To również wspólne spędzanie wolnego czasu wśród znajomych i przyjaciół na spotkaniach integracyjnych. W  sobotę (5 sierpnia) członkowie Stowarzyszenia mieli okazję wspólnie wiosłować nurtem Pilicy na I Spływie Kajakowym Stowarzyszenia Czarni Radom.

Była to pierwsza tego typu wycieczka kajakami i zapewne nie ostatnia. Oprócz idealnej pogody, członkom Stowarzyszenia nie zabrakło dobrego humoru i sił w pokonaniu 20 km trasy rzeką Pilica. Cieszymy się, że w tak dużym gronie mogliśmy się spotkać przed sezonem i wspólnie spędzić czas. Na pożegnanie obiecałem członkom Stowarzyszenia, że tego typu imprezy integracyjne będą odbywały się cyklicznie, co zostało przyjęte z ogromnym entuzjazmem - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem Czarni Radom.

/ Adam Kurasiewicz /


  


BILETY
RADOM
INSTAGRAM
TERMINARZ / TABELA
SKLEP
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017