Zaczynamy przygotowania do nowego sezonu! (VIDEO)

W poniedziałek (7 sierpnia) siatkarze Cerrad Czarnych Radom rozpoczęli przygotowania do sezonu 2017/1018 w PlusLidze. Podopieczni Roberta Prygla trenować będą w okresie przygotowawczym na siłowni oraz hali sportowej MOSiR-u.


Wakacje oficjalnie zakończone. Zespół Cerrad Czarnych Radom rozpoczął w poniedziałek (7 sierpnia) przygotowania do kolejnego sezonu w PlusLidze. Po przedsezonowym zgrupowaniu, siatkarze Roberta Prygla spotkali się na pierwszych wspólnych zajęciach w Platinium Fitness. Zawodnicy oprócz zajęć na siłowni, będą trenować również w hali sportowej MOSiR-u.

- Na siłowni spotykać się będziemy cztery razy w tygodniu. Oprócz pracy w siłowni, zajęcia będą prowadzone również na hali sportowej, gdzie dużą uwagę przykładać będziemy do stabilizacji, czy rozciągania. Przed nami cztery tygodnie ciężkiej pracy, a następnie po woli będziemy szykować się do startu ligi. Mam nadzieję, że nasze wspólne treningi, przyniosą jeszcze lepsze rezultaty niż przed rokiem - podkreśla trener przygotowania motorycznego, Marcin Grabowski.

Zobaczcie zatem jak wyglądały pierwsze wspólne zajęcia siatkarzy Cerrad Czarnych Radom na siłowni. Z zespołem nie trenują z kolei Kamil Droszyński, Jakub Zwiech, Dejan Vinić oraz Dustin Watten, którzy przebywają na zgrupowaniach w kadrach narodowych.