Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zaczynamy przygotowania do nowego sezonu! (VIDEO)

Zaczynamy przygotowania do nowego sezonu! (VIDEO)

07-08-2017 12:24


Zaczynamy przygotowania do nowego sezonu! (VIDEO)

W poniedziałek (7 sierpnia) siatkarze Cerrad Czarnych Radom rozpoczęli przygotowania do sezonu 2017/1018 w PlusLidze. Podopieczni Roberta Prygla trenować będą w okresie przygotowawczym na siłowni oraz hali sportowej MOSiR-u.


Wakacje oficjalnie zakończone. Zespół Cerrad Czarnych Radom rozpoczął w poniedziałek (7 sierpnia) przygotowania do kolejnego sezonu w PlusLidze. Po przedsezonowym zgrupowaniu, siatkarze Roberta Prygla spotkali się na pierwszych wspólnych zajęciach w Platinium Fitness. Zawodnicy oprócz zajęć na siłowni, będą trenować również w hali sportowej MOSiR-u.

- Na siłowni spotykać się będziemy cztery razy w tygodniu. Oprócz pracy w siłowni, zajęcia będą prowadzone również na hali sportowej, gdzie dużą uwagę przykładać będziemy do stabilizacji, czy rozciągania. Przed nami cztery tygodnie ciężkiej pracy, a następnie po woli będziemy szykować się do startu ligi. Mam nadzieję, że nasze wspólne treningi, przyniosą jeszcze lepsze rezultaty niż przed rokiem - podkreśla trener przygotowania motorycznego, Marcin Grabowski.

Zobaczcie zatem jak wyglądały pierwsze wspólne zajęcia siatkarzy Cerrad Czarnych Radom na siłowni. Z zespołem nie trenują z kolei Kamil Droszyński, Jakub Zwiech, Dejan Vinić oraz Dustin Watten, którzy przebywają na zgrupowaniach w kadrach narodowych.

/ Adam Kurasiewicz /


  


CZARNI TV
TABELA 2017/2018
    M Pkt
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    
2.  

Asseco Resovia Rzeszów

   
3. PGE Skra Bełchatów    
4. Jastrzębski Węgiel    
5. Indykpol AZS Olsztyn    
6. Cuprum Lubin    
7. LOTOS Trefl Gdańsk    
8. Cerrad Czarni Radom    
9. ONICO AZS Politechnika Warszawska    
10.

 

GKS Katowice    
11. MKS Będzin    
12.

Espadon Szczecin

   
13. Effector Kielce    
14.   BBTS Bielsko-Biała    
15. Łuczniczka Bydgoszcz    
16. KS Aluron Warta Zawiecie    
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017