Inauguracja przygotowań Cerrad Czarnych Radom (VIDEO)

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom zainaugurowali w poniedziałek (7 sierpnia) przygotowania do sezonu 2017/2018 w PlusLidze. Po porannym treningu na siłowni, zespół Roberta Prygla po południu odbył zajęcia w radomskiej hali MOSiR-u. 


Wakacje oficjalnie zakończone. W poniedziałek (7 sierpnia) zespół Roberta Prygla zainaugurował przygotowania do sezonu 2017/2018 w PlusLidze. Zawodników przez najbliższe cztery tygodnie czeka wytężona praca na siłowni, a także hali. - Oprócz pracy w siłowni, zajęcia będą prowadzone również na hali sportowej, gdzie dużą uwagę przykładać będziemy do stabilizacji, czy rozciągania. Przed nami cztery tygodnie ciężkiej pracy, a następnie po woli będziemy szykować się do startu ligi. - podkreśla trener przygotowania motorycznego, Marcin Grabowski.

- Pierwsze cztery tygodnie zapowiadają się bardzo intensywnie. Ja osobiście nie lubię tego okresu, ale wiem, że jest to bardzo ważny moment, wytężonej ciężkiej pracy, która ma nas przygotować w pełni do rozgrywek - dodaje kapitan zespołu Cerrad Czarnych Radom, Wojciech Żaliński.

Radomianie przygotowania zaczęli bez Kamila Droszyńskiego, Jakuba Zwiecha, Dejana Vinicia oraz Dustina Wattena, którzy przebywają na zgrupowaniach w kadrach narodowych. Pierwszy z wymienionych na zajęciach WKS-u ma się pojawić już w najbliższą środę, co na pewno ucieszyło szkoleniowca Wojskowych.

- Rozpoczynamy przygotowania bez rozgrywającego, ale już za dwa dni, w najbliższą środę z kadry Polski U-23 wróci do nas Kamil Droszyński. - podkreśla Robert Prygiel.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ oraz materiału video z pierwszych zajęć Cerrad Czarynch Radom w  hali MOSiR-u. Materiał przygotował dla Państwa Adam Kurasiewicz.