Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Inauguracja przygotowań Cerrad Czarnych Radom (VIDEO)

Inauguracja przygotowań Cerrad Czarnych Radom (VIDEO)

07-08-2017 23:27


Inauguracja przygotowań Cerrad Czarnych Radom (VIDEO)

Siatkarze Cerrad Czarnych Radom zainaugurowali w poniedziałek (7 sierpnia) przygotowania do sezonu 2017/2018 w PlusLidze. Po porannym treningu na siłowni, zespół Roberta Prygla po południu odbył zajęcia w radomskiej hali MOSiR-u. 


Wakacje oficjalnie zakończone. W poniedziałek (7 sierpnia) zespół Roberta Prygla zainaugurował przygotowania do sezonu 2017/2018 w PlusLidze. Zawodników przez najbliższe cztery tygodnie czeka wytężona praca na siłowni, a także hali. - Oprócz pracy w siłowni, zajęcia będą prowadzone również na hali sportowej, gdzie dużą uwagę przykładać będziemy do stabilizacji, czy rozciągania. Przed nami cztery tygodnie ciężkiej pracy, a następnie po woli będziemy szykować się do startu ligi. - podkreśla trener przygotowania motorycznego, Marcin Grabowski.

- Pierwsze cztery tygodnie zapowiadają się bardzo intensywnie. Ja osobiście nie lubię tego okresu, ale wiem, że jest to bardzo ważny moment, wytężonej ciężkiej pracy, która ma nas przygotować w pełni do rozgrywek - dodaje kapitan zespołu Cerrad Czarnych Radom, Wojciech Żaliński.

Radomianie przygotowania zaczęli bez Kamila Droszyńskiego, Jakuba Zwiecha, Dejana Vinicia oraz Dustina Wattena, którzy przebywają na zgrupowaniach w kadrach narodowych. Pierwszy z wymienionych na zajęciach WKS-u ma się pojawić już w najbliższą środę, co na pewno ucieszyło szkoleniowca Wojskowych.

- Rozpoczynamy przygotowania bez rozgrywającego, ale już za dwa dni, w najbliższą środę z kadry Polski U-23 wróci do nas Kamil Droszyński. - podkreśla Robert Prygiel.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ oraz materiału video z pierwszych zajęć Cerrad Czarynch Radom w  hali MOSiR-u. Materiał przygotował dla Państwa Adam Kurasiewicz.
/ Adam Kurasiewicz /


  


CZARNI TV
TABELA 2017/2018
    M Pkt
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    
2.  

Asseco Resovia Rzeszów

   
3. PGE Skra Bełchatów    
4. Jastrzębski Węgiel    
5. Indykpol AZS Olsztyn    
6. Cuprum Lubin    
7. LOTOS Trefl Gdańsk    
8. Cerrad Czarni Radom    
9. ONICO AZS Politechnika Warszawska    
10.

 

GKS Katowice    
11. MKS Będzin    
12.

Espadon Szczecin

   
13. Effector Kielce    
14.   BBTS Bielsko-Biała    
15. Łuczniczka Bydgoszcz    
16. KS Aluron Warta Zawiecie    
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017