Kamil Droszyński dołączył do drużyny! (VIDEO)

Nowy rozgrywający Cerrad Czarnych Radom - Kamil Droszyński, dołączył do zespołu. Drużyna Roberta Prygla w ostatni poniedziałek rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu w PlusLidze. Z Wojskowymi trenuje również kubański środkowy.


Kamil Droszyński - nowy rozgrywający Cerrad Czarnych Radom, w środę (9 sierpnia) dołączył do zespołu, który w ostatni poniedziałek (7 sierpnia) rozpoczął przygotowania do sezonu 2017/2018 w PlusLidze. 23-letni siatkarz w ostatnim czasie przebywał na zgrupowaniu kadry Polski U-23, która przygotowuje się do Mistrzostw Świata.

- Kamil w sobotę zakończył etap przygotowań do Mistrzostw Świata. W dniu dzisiejszym na porannym treningu dołączył do nas. Cieszę się bardzo, że mamy u siebie już rozgrywającego i na pewno ułatwi nam to przygotowania - podkreśla Robert Prygiel.

Wraz z Cerrad Czarnymi Radom trenuje dobrze znany sztabowi trenerskiemu, kubański środkowy David Fiel. - Już w zeszłym roku David z nami trenował. Manager poprosił o możliwość uczestnictwa w zajęciach. Dla nas to żaden problem, a wręcz na tym skorzystamy. - dodaje pierwszy szkoleniowiec Wojskowych.

Przypomnijmy tylko, że Kamil Droszyński w sezonie 2017/2018 o miano pierwszego rozgrywającego będzie rywalizować z Dejanem Vinciciem. 23-letni siatkarz jest Mistrzem Świata i Mistrz Europy kadetów z 2015 roku. Po ukończeniu Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale wyjechał do Belgii, gdzie bronił barw klubu Lindemans Aalst.