Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Kamil Droszyński dołączył do drużyny! (VIDEO)

Kamil Droszyński dołączył do drużyny! (VIDEO)

09-08-2017 13:20


Kamil Droszyński dołączył do drużyny! (VIDEO)

Nowy rozgrywający Cerrad Czarnych Radom - Kamil Droszyński, dołączył do zespołu. Drużyna Roberta Prygla w ostatni poniedziałek rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu w PlusLidze. Z Wojskowymi trenuje również kubański środkowy.


Kamil Droszyński - nowy rozgrywający Cerrad Czarnych Radom, w środę (9 sierpnia) dołączył do zespołu, który w ostatni poniedziałek (7 sierpnia) rozpoczął przygotowania do sezonu 2017/2018 w PlusLidze. 23-letni siatkarz w ostatnim czasie przebywał na zgrupowaniu kadry Polski U-23, która przygotowuje się do Mistrzostw Świata.

- Kamil w sobotę zakończył etap przygotowań do Mistrzostw Świata. W dniu dzisiejszym na porannym treningu dołączył do nas. Cieszę się bardzo, że mamy u siebie już rozgrywającego i na pewno ułatwi nam to przygotowania - podkreśla Robert Prygiel.

Wraz z Cerrad Czarnymi Radom trenuje dobrze znany sztabowi trenerskiemu, kubański środkowy David Fiel. - Już w zeszłym roku David z nami trenował. Manager poprosił o możliwość uczestnictwa w zajęciach. Dla nas to żaden problem, a wręcz na tym skorzystamy. - dodaje pierwszy szkoleniowiec Wojskowych.

Przypomnijmy tylko, że Kamil Droszyński w sezonie 2017/2018 o miano pierwszego rozgrywającego będzie rywalizować z Dejanem Vinciciem. 23-letni siatkarz jest Mistrzem Świata i Mistrz Europy kadetów z 2015 roku. Po ukończeniu Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale wyjechał do Belgii, gdzie bronił barw klubu Lindemans Aalst.
/ Adam Kurasiewicz /


  


CZARNI TV
TABELA 2017/2018
    M Pkt
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    
2.  

Asseco Resovia Rzeszów

   
3. PGE Skra Bełchatów    
4. Jastrzębski Węgiel    
5. Indykpol AZS Olsztyn    
6. Cuprum Lubin    
7. LOTOS Trefl Gdańsk    
8. Cerrad Czarni Radom    
9. ONICO AZS Politechnika Warszawska    
10.

 

GKS Katowice    
11. MKS Będzin    
12.

Espadon Szczecin

   
13. Effector Kielce    
14.   BBTS Bielsko-Biała    
15. Łuczniczka Bydgoszcz    
16. KS Aluron Warta Zawiecie    
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017