Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » HydroTruck nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO)

HydroTruck nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO)

09-08-2017 22:02


HydroTruck nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO)

Grono firm wspierających znów się powiększa! Tym razem nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom została radomska firma HydroTruck! - Witamy w gronie członków Stowarzyszenia Czarnych Radom - dodaje Marcin Tomczyk, dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem.

Firma Hydrotruck z Radomia na rynku istnieje od prawie dwudziestu lat. Jej właścicielem jest Pan Zbigniew Sitkowski. Od początku swojej działalności zajmuje się montażem sprężarek do rozładunku materiałów sypkich z silonaczep oraz materiałów płynnych z cystern, a także montażem hydrauliki siłowej. Równolegle oferuje możliwość całościowej renowacji silonaczep i cystern oraz dodatkowo prowadzi sprzedaż i wynajem nowych i używanych modeli takich marek jak: FELDBINDER, SPITZER, O.ME.P.S, MISTRALL, ARDOR.

- Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz wpisane w naszą misję stałe podnoszenie umiejętności wraz z dążeniem do posiadania kompleksowej oferty dla naszych klientów pozwalają na rozwiązywanie problemów w jak najkrótszym czasie i możliwie w jednym miejscu. Rozwój naszej firmy zawsze był napędzany potrzebami rynku. Obecnie nasze doświadczenie, posiadany park maszyn, zaawansowane rozwiązania techniczne i zasięg geograficzny pozwalają realizować nawet złożone i nieszablonowe zlecenia. - zaznacza właściciel firmy HydroTruck, Zbigniew Sitkowski.

Firma HydroTruck dodatkowo została uhonorowana certyfikatem przynależności do firm wspierających radomską siatkówkę. Z koeli z rąk prezesa klubu Wojciecha Stępnia, właściciel przedsiębiorstwa Zbigniew Sitkowski otrzymał pamiątkowy szalik WKS-u! Do zobaczenia na meczach!

/ Adam Kurasiewicz /


  


BILETY
RADOM
INSTAGRAM
TERMINARZ / TABELA
SKLEP
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017