Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » HydroTruck nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO)

HydroTruck nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO)

09-08-2017 22:02


HydroTruck nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom! (VIDEO)

Grono firm wspierających znów się powiększa! Tym razem nowym sponsorem Cerrad Czarnych Radom została radomska firma HydroTruck! - Witamy w gronie członków Stowarzyszenia Czarnych Radom - dodaje Marcin Tomczyk, dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem.

Firma Hydrotruck z Radomia na rynku istnieje od prawie dwudziestu lat. Jej właścicielem jest Pan Zbigniew Sitkowski. Od początku swojej działalności zajmuje się montażem sprężarek do rozładunku materiałów sypkich z silonaczep oraz materiałów płynnych z cystern, a także montażem hydrauliki siłowej. Równolegle oferuje możliwość całościowej renowacji silonaczep i cystern oraz dodatkowo prowadzi sprzedaż i wynajem nowych i używanych modeli takich marek jak: FELDBINDER, SPITZER, O.ME.P.S, MISTRALL, ARDOR.

- Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz wpisane w naszą misję stałe podnoszenie umiejętności wraz z dążeniem do posiadania kompleksowej oferty dla naszych klientów pozwalają na rozwiązywanie problemów w jak najkrótszym czasie i możliwie w jednym miejscu. Rozwój naszej firmy zawsze był napędzany potrzebami rynku. Obecnie nasze doświadczenie, posiadany park maszyn, zaawansowane rozwiązania techniczne i zasięg geograficzny pozwalają realizować nawet złożone i nieszablonowe zlecenia. - zaznacza właściciel firmy HydroTruck, Zbigniew Sitkowski.

Firma HydroTruck dodatkowo została uhonorowana certyfikatem przynależności do firm wspierających radomską siatkówkę. Z koeli z rąk prezesa klubu Wojciecha Stępnia, właściciel przedsiębiorstwa Zbigniew Sitkowski otrzymał pamiątkowy szalik WKS-u! Do zobaczenia na meczach!

/ Adam Kurasiewicz /


  


CZARNI TV
TABELA 2017/2018
    M Pkt
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    
2.  

Asseco Resovia Rzeszów

   
3. PGE Skra Bełchatów    
4. Jastrzębski Węgiel    
5. Indykpol AZS Olsztyn    
6. Cuprum Lubin    
7. LOTOS Trefl Gdańsk    
8. Cerrad Czarni Radom    
9. ONICO AZS Politechnika Warszawska    
10.

 

GKS Katowice    
11. MKS Będzin    
12.

Espadon Szczecin

   
13. Effector Kielce    
14.   BBTS Bielsko-Biała    
15. Łuczniczka Bydgoszcz    
16. KS Aluron Warta Zawiecie    
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017