Październikowe transmisje spotkań z udziałem Cerrad Czarnych Radom

W październiku Cerrad Czarni Radom mają do rozegrania łącznie sześć spotkań. Dwa z nich kibice siatkówki będą mogli śledzić na antenie telewizji Polsatu Sport. W październiku podopieczni Roberta Prygla oraz Wojciecha Stępnia rozegrają sześć spotkań, których stawką są punkty do tabeli w rozgrywkach PlusLigi mężczyzn. Cerrad Czarni Radom mają za sobą już dwa pojedynki. 4 października Wojskowi wygrali na wyjeździe z MKS-em Będzin 3:1. W swoim drugim meczu przed własną publicznością (8 października) radomianie ulegli Espadonowi Szczecin w czterech setach.


W tym miesiącu przed Cerrad Czarnymi Radom jeszcze cztery spotkania. Już w najbliższy piątek (13 października) drużyna z województwa mazowieckiego zagra w Kielcach, gdzie zmierzy się z miejscowym Dafi Społem. Spotkanie będzie transmitowane przez telewizję Polsat Sport, a jego początek zaplanowano na godzinę 18:00. 

Trzeci mecz w radomskiej hali MOSiR-u, radomianie rozegrają w środę (18 października), również o godzinie 18:00, a ich rywalem będzie BBTS Bielsko-Biała. W przedostatni weekend obecnego miesiąca - 21 października, Cerrad Czarni Radom pojadą na teren mistrzów Polski, gdzie zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. 

Na zakończenie październikowych spotkań, Wojskowi podejmą na własnym obiekcie PGE Skrę Bełchatów. Mecz początkowo miał zostać rozegrany 28 października, lecz spotkanie przesunięte został na piątek (27 października) i transmitowane będzie przez telewizję Polsat Sport. Początek meczu z wicemistrzem Polski w hali MOSiR-u zaplanowano na godzinę 18:00. 

Wszystkie mecze Cerrad Czarnych Radom w październiku:

2. kolejka: MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3
3. kolejka: Cerrad Czarni Radom - Espadon Szczecin 1:3
4. kolejka: Dafi Społem Kielce - Cerrad Czarni Radom (13 października - transmisja Polsat Sport - godzina 18:00)
5. kolejka: Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała (18 października - 18:00)
6. kolejka: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom (21 października)
7. kolejka: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (27 października - transmisja Polsat Sport - godzina 18:00)