Wszyscy do Kielc! Trwają zapisy na wyjazd kibiców!

Już w najbliższy piątek (13 października) siatkarze Cerrad Czarnych Radom rozegrają drugi wyjazdowy pojedynek w tym sezonie! Kolejnym przystankiem Wojskowych będzie potyczka z Dafi Społem Kielce. Kibice Czarnych organizują autokarowy wyjazd do Kielc - cena to jedyne 20 zł!


Już w najbliższy piątek (13 października) czekać nas będą kolejne siatkarskie emocje! W tym dniu swój drugi mecz wyjazdowy rozegrają Cerrad Czarni Radom. Tym razem Wojskowi zagrają w Kielcach, z miejscowym Dafi Społem. Kibice Czarnych na ten mecz organizują autokarowy wyjazd. Cena to jedyne 20 zł!

- Już w najbliższy piątek 13 października kolejny mecz na terenie przeciwnika. Niewątpliwie chłopakom potrzebne wsparcie radomskiej publiczności. W związku z tym organizujemy wyjazd autokarowy do Kielc. Koszt razem z biletem to 20 zł! Nie zastanawiaj się i skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej. - zachęcają radomscy kibice.

Więcej informacji wyjeździe kibiców Czarnych na mecz, znajdą Państwo na profilu Czarni Radom Kibice. Przypomnijmy tylko, że mecz Dafi Społem Kielce - Cerrad Czarni Radom rozegrany zostanie w piątek (13 października) o godzinie 18:00.