PlusLiga: 3.kolejka - wyniki i tabela

Za nami trzecia seria spotkań w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Fotel lidera nadal utrzymał zespół Indykpolu AZS Olsztyn, zaś bez wygranej w tym sezonie pozostają PGE Skra Bełchatów, BBTS Bielsko-Biała, Aluron Virtu Warta Zawiercie oraz Dafi Społem Kielce. Cerrad Czarni Radom po porażce z Espadonem Szczecin, spadli z siódmego na dziesiąte miejsce w tabeli.

Za nami 3.kolejka w siatkarskiej PlusLidze. Na pozycji lidera nadal znajduje się Indykpol AZS Olsztyn, który tym razem "odprawił z kwitkiem" BBTS Bielsko-Biała. W dwóch pojedynkach na szczycie górą okazali się siatkarze z Kędzierzyna-Koźla oraz Jastrzębia-Zdroju. ZAKSA pokonała na wyjeździe Asseco Resovię Rzeszów, zaś Jastrzębski Węgiel przed własną publicznością pokonał wicemistrza Polski - PGE Skrę Bełchatów. Warto zaznaczyć, że dla tych dwóch drużyn, był to dopiero pierwszy pojedynek w lidze.

Nadal bez zwycięstwa w tym sezonie pozostają Aluron Virtu Warta Zawiercie, BBTS Bielsko-Biała oraz Dafi Społem Kielce. Cerrad Czarni Radom w tej serii spotkań mierzyli się w hali radomskiego MOSiR-u z Espadonem Szczecin. Niestety podopieczni Roberta Prygla po raz drugi na własnym terenie musieli zaznać goryczy porażki, przez co spadli w tabeli z siódmego na dziesiąte miejsce.

Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki 3.kolejki oraz zestaw par 4. kolejki w PlusLidze - sezon 2017/2018:


Zestaw par 4. kolejki PlusLigi :

   TABELA PLUSLIGA - SEZON 2017/2018 MECZE Pkt
1. INDYKPOL AZS OLSZTYN 3  9
2.  

CUPRUM LUBIN

3  8
3. ONICO WARSZAWA  7
4. ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 2  6
5. ASSECO RESOVIA RZESZÓW  6
6. TREFL GDAŃSK  5
7. ESPADON SZCZECIN 3  4
8. JASTRZĘBSKI WIĘGIEL  3
9. GKS KATOWICE  3
10. CERRAD CZARNI RADOM  3
11. MKS BĘDZIN  3
12.

ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ

 3
13. PGE SKRA BEŁCHATÓW 1  0
14.    BBTS BIELSKO-BIAŁA 2  0
15. ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE 2  0
16. DAFI SPOŁEM KIELCE 3  0