Rusza 9.kolejka PlusLigi. Wojskowi zagrają w innym terminie

W czwartek (9 listopada) rozpocznie się 9. kolejka siatkarskiej PlusLigi mężczyzn. Rywalem Cerrad Czarnych Radom będzie Jastrzębski Węgiel. Spotkanie rozegrane zostanie jednak w innym terminie, gdyż siatkarze Marka Lebedewa rozgrywają w tym tygodniu mecze w Lidze Mistrzów.


Przed nami 9. kolejka w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Cerrad Czarni Radom po wyjazdowym, wygranym spotkaniu 3:2 z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie mają dłuższą przerwę od spotkań ligowych.

Pojedynek Wojskowych z Jastrzębskim Węglem zostanie rozegrany 29 listopada. Powodem przełożenia meczu był środowy pojedynek "Pomarańczowych" w ramach 3. rundy Ligi Mistrzów z Omonią Nikozja, który podopieczni Marka Lebedewa wygrali 3:0. Mecz rewanżowy Jastrzębskiego Węgla z Omonią Nikozja, rozegrany zostanie z kolei w niedzielę (12 listopada) w Jastrzębiu-Zdrój. 

W ramach 9. kolejki PlusLigi w czwartek (9 listopada) rozegrany zostanie jeden pojedynek. PGE Skra Bełchatów podejmie na własnym obiekcie ONICO Warszawę. Dzień później, w piątek (10 listopada) Indykpol AZS Olsztyn zagra z Treflem Gdańsk, a Cuprum Lubin z Asseco Resovią Rzeszów. W sobotę (11 listopada) MKS Będzin zagra przed własną publicznością z BBTS-em Bielsko-Biała. W niedzielę Łuczniczka Bydgoszcz stoczy pojedynek z beniaminkiem z Zawiercia, zaś w poniedziałek Espadon w Szczecinie zagra z Dafi Społem Kielce. Z kolei na 21 listopada przełożony został mecz GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Wszystkie pary 9.kolejki PlusLigi mężczyzn: