Zmiana w sztabie trenerskim Cerrad Czarnych Radom

W czwartek (7 grudnia)  siatkarzom Cerrad Czarnym Radom przedstawiony został nowy członek sztabu trenerskiego. Nowym masażystą zespołu będzie Marcin Górka, który na tym stanowisku zastąpi Tomka Tarasińskiego.


Od czwartku (7 grudnia) pracę z zespołem Cerrad Czarnych Radom rozpoczął nowy masażysta zespołu, Marcin Górka, który zastąpił Tomka Tarasińskiego. – Z powodów osobistych Tomek Tarasiński zakończył współpracę z naszym klubem. W jego miejsce zatrudniliśmy doskonale znanego w Radomiu, a także naszym klubie Marcina Górkę – podkreśla prezes klubu Cerrad Czarnych Radom, Wojciech Stępień.

Postać Marcina Górki nie jest anonimowa w radomskim sporcie. W sezonie 2011/2012 pracował z RCS Czarnymi Radom, z którymi wywalczył mistrzowski tytuł w I lidze, a sezon później wraz z Cerrad Czarnymi Radom zadebiutował w PlusLidze. Oprócz siatkówki, Marcin Górka współpracował z wieloma innymi drużynami.

W latach 2004-2007 pracował w klubie Radomiaka Radom. Od roku 2007 do 2010 współpracował z zespołem ROSY Radom. Z koszykówką związany był również w kadrze Polski seniorów oraz reprezentacji U-16. W sezonie 2015/2016 był masażystą w klubie piłkarskim Oskara Przysucha, a w 2016 roku w drużynie futbolu amerykańskiego, GreenDucks Radom. W ostatnich miesiącach Marcin Górka pełnił rolę masażysty w klubie Sportowej Czwórki Radom.

Tomkowi Tarasińskiemu dziękujemy za dotychczasową współpracę, a Marcinowi Górce życzymy, by w szeregi Cerrad Czarnych Radom „wlał” wiele zdrowia.