Paczuszka dla Mamy i Maluszka podczas meczu Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk!

Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem kibice, siatkarze i sympatycy klubu Cerrad Czarnych Radom nie zapominają o najbardziej potrzebujących. Dlatego podczas niedzielnego meczu przeprowadzona zostanie akcja „Paczuszka dla Mamy i Maluszka”.

 

 

Przed nami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym szczególnym czasie, nie możemy zapomnieć o tych, którzy potrzebują pomocy drugiego człowieka. Podczas najbliższego meczu Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk kibice radomskiego zespołu przeprowadzą akcja „Paczuszka dla Mamy i Maluszka”.

- W ten sposób chcemy wspomóc jedną z radomskich rodzin, która znajduje się w trudnej sytuacji życiowej - informuje Milena Kurowska, pomysłodawczyni akcji. - Każde dziecko ma prawo do kolorowego i spokojnego życia. Dlatego chętnie przyłączyliśmy się do akcji zaproponowanej przez kibiców. Czujemy do tego wewnętrzną potrzebę - zapewnia Wojciech Żaliński, kapitan zespołu.

- W dzisiejszych czasach działalność klubów nie może ograniczać się tylko do wydarzeń sportowych. Zawodnicy, trenerzy, czy sponsorzy zdają sobie sprawę, że mamy do spełnieni również poważne zadania społeczne. Jednym z nich jest właśnie działalność charytatywna - przyznaje Wojciech Stępień, prezes klubu.

Do zobaczenia zatem na meczu Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk (10 grudnia, hala MOSiR godz. 14:45), podczas którego będziemy mogli również wesprzeć tą ważną akcję! Zagrajmy razem!