Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wojskowi podejmą zespół MKS-u Będzin!

Wojskowi podejmą zespół MKS-u Będzin!

11-01-2018 09:39


Wojskowi podejmą zespół MKS-u Będzin!

Już w najbliższy piątek (12 stycznia) siatkarze Cerrad Czarnych Radom staną przed drugą szansą na wywalczenie pierwszego zwycięstwa w 2018 roku! Po starciu w Katowicach, Wojskowi zagrają przed własną publicznością. Rywalem siatkarzy Roberta Prygla będzie MKS Będzin.

Po porażce w ramach 16.kolejki PlusLigi z GKS-em Katowice, Cerrad Czarni Radom już w najbliższy piątek (12 stycznia) staną przed szansą na wywalczenie pierwszych punktów oraz zwycięstwa w 2018 roku. Wojskowi podejmą na własnym terenie MKS Będzin, aktualnie 13. drużynę w rozgrywkach PlusLigi.

Dla obydwu drużyn pojedynek w hali MOSiR-u będzie miał podwójną wartość. MKS Będzin w obecnym sezonie PlusLigi zapisał na swoje konto 6. zwycięstw oraz 10. porażek. Ten bilans spotkań podopiecznych Stelio De Rocco sprawia, że MKS znajduje się w strefie barażowej o utrzymanie w PlusLidze. Cerrad Czarni Radom z kolei po ostatniej przegranej w Katowicach spadli na 12. miejsce.

- Jest to przeciwnik sąsiadujący z nami w tabeli. Różnica między nami wynosi zaledwie trzy punkty i wiadomo o co walczymy. Będzie to pojedynek bardzo nerwowy i o przysłowiowe sześć punktów. - zaznacza drugi trener Cerrad Czarnych Radom, Wojciech Stępień.

MKS Będzin w ostatnich czterech kolejkach udowadnia, że potrafi skutecznie przeciwstawić się wyżej notowanym przeciwnikom. Siatkarze Stelio De Rocco pokonali w tym czasie m.in drużynę Jastrzębskiego Węgla oraz Indykpol-u AZS Olsztyn. Przed tygodniem z kolei MKS po czterosetowej walce musiał uznać wyższość Cuprum Lubin.

Starcie w radomskiej hali MOSiR-u będzie również wyjątkowe dla dwóch zawodników z Będzin. W barwach MKS-u zobaczymy dwóch wychowanków RCS Czarnych Radom: środkowego Bartłomieja Grzechnika oraz atakującego Rafała Farynę, którzy bronili również barw Cerrad Czarnych Radom w PlusLidze.

                  KONFERENCJA PRASOWA PRZED MECZEM: CERRAD CZARNI RAODM - MKS BĘDZIN

W pierwszym pojedynku obydwu zespołów górą okazali się siatkarze WKS-u, którzy triumfowali w Będzinie 3:1. Jakim wynikiem zakończy się piątkowa potyczka w hali Radomiu? Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!

Mecz Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin, rozegrane zostanie w piątek (12 stycznia) o godzinie 18:00 w radomskiej hali MOSiR-u, przy ul. Narutowicza 9. Bilety na mecz można nabyć on-line na stronie kupbilet.mosirradom.pl oraz na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu w kasach hali.

Wszystkie pary 17.kolejki PlusLigi:
/ Adam Kurasiewicz /


  


BILETY
RADOM
INSTAGRAM
TERMINARZ / TABELA
SKLEP
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2018