PlusLiga: 25.kolejka - wyniki i tabela

Za nami 25.kolejka w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. W ośmiu rozegranych pojedynkach tylko trzy razy zwycięsko ze spotkań wychodzili gospodarze. Cerrad Czarni Radom w tej serii gier pokonali na własnym terenie Asseco Resovię Rzeszów.

Rywalizacja w ramach 25.kolejki PlusLigi rozpoczęła się w Katowicach. Miejscowy GKS podejmował przed własną publicznością PGE Skrę Bełchatów. Wicemistrz Polski nie miał większych problemów, pokonując drużynę Piotra Gruszki w trzech setach. W sobotę (10 marca) rozegrano kolejne trzy pojedynki. MKS Będzin przegrał u siebie 3:1 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a Łuczniczka Bydgoszcz w takim samym stosunku setów z Jastrzębskim Węglem.

Dużą niespodzianką było zwycięstwo Cerrad Czarnych Radom. Wojskowi przed kompletem publiczności wręcz zdominowali Asseco Resovię Rzeszów, przewyższając ich w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Radomianie wygrali 3:0. W niedzielę (11 marca) Trefl Gdańsk pokonał bez straty seta Dafi Społem Kielce, a Espadon Szczecin musiał uznać wyższość BBTS-u Bielsko-Biała, który triumfował po tie-breaku. Indykpol AZS Olsztyn pokonał na wyjeździe Cuprum Lubin 3:1. W ostatnim pojedynku 25.kolejki PlusLigi ONICO Warszawa dopiero po tie-breaku pokonała beniaminka z Zawiercia.

Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki 25.kolejki PlusLigi oraz zestaw par 26.kolejki: