PlusLiga: 26.kolejka - wyniki i tabela

Za nami 26. kolejka w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Komplet zwycięstw w tej serii spotkań odnieśli gospodarze. Cerrad Czarni Radom tym razem ulegli na terenie Indykpol AZS-u Olsztyn. Zobaczcie wszystkie wyniki oraz aktualną tabelę PlusLigi.

Za nami 26.kolejka PlusLigi, w której komplet zwycięstw odnieśli gospodarze. Na otwarcie tej serii gier Trefl Gdańsk bez straty seta pokonał przed własną publicznością Cuprum Lubin. Dzień później rozegrano pięć kolejnych spotkań.

Asseco Resovia Rzeszów podejmowała we własnej hali Łuczniczkę Bydgoszcz. Drużyna Andrzeja Kowala nie dała swojemu rywalowi najmniejszych szans, pokonując ich 3:0. Jastrzębski Węgiel 3:1 pokonał z kolei drużynę ONICO Warszawa. PGE Skra Bełchatów bez straty poradziła sobie z MKS-em Będzin, a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie dała szans Espadonowi Szczecin.

W trzech kolejnych starcia BBTS Bielsko-Biała pokonał 3:1 Dafi Społem Kielce. Cerrad Czarni Radom w tej kolejce udali się do Olsztyna, gdzie w hali Urania mierzyli się z miejscowym Indykpol AZS-em. Podopieczni Roberta Prygla mimo bardzo dobrej gry nie zdołali przywieźć do Radomia kolejnych punktów, przegrywając 3:0. Na zakończenie 26.kolejki Aluron Virtu Warta Zawiercie pokonał bez straty seta GKS Katowice.

Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki spotkań 26.kolejki oraz zestaw par 27.kolejki PlusLigi: