Nowa postać sztabu trenerskiego Cerrad Czarnych Radom!

Sztab trenerski drużyny Cerrad Czarnym Radom powiększa się o kolejną osobę. Rolę fizjoterapeuty zespołu Wojskowych będzie sprawować Aleksandra Skalska.

Pracę z zespołem Cerrad Czarnych Radom rozpoczyna nowy fizjoterapeuta zespołu. Ze względu na problemy zdrowotne obecnego fizjoterapeuty Marcina Górki, obowiązki powierzone zostaną Aleksandrze Skalskiej. – Wraz z trenerem Robertem Pryglem potrzebowaliśmy osoby na stanowisko Marcina. Do zespołu dołączy doskonale znana w radomskim sporcie Aleksandra Skalska – powiedział prezes radomskiego klubu, Wojciech Stępień.

Aleksandra Skalska w ostatnich latach pracowała z drużyną piłkarzy ręcznych AZS Politechniki Radomskiej, a następnie klubu KS Uniwersytetu Radom, z którym współpracowała od 2013 roku. Nowa fizjoterapeutka drużyny dołączyła do drużyny Wojskowych tuż przed ligowym pojedynkiem z Indykpol AZS-em Olsztyn, który rozegrany został w niedzielę (18 marca). Ligowy debiut ma już zatem za sobą.

- Bardzo się cieszę, że mogę pracować w siatkarskiej ekstraklasie wraz z drużyną Cerrad Czarnych Radom. Z racji, że przebrnęłam wraz z radomską drużyną szczypiornistów od trzeciej do pierwszej ligi,  przyjście do PlusLigi jest dla mnie na pewno zawodowym awansem. Trochę to spełnienie moich marzeń i cieszę się z danej mi szansy – powiedziała Aleksandra Skalska.

Aleksandra Skalska ukończyła studia na Uniwersytecie Radomskim o kierunku fizjoterapia. Obecnie przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej na Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie na wydziale fizjoterapii.

Marcinowi Górce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a Aleksandrze życzymy jak najlepszej pracy z drużyną! Witamy w zespole!