Ostatnia kolejka rundy zasadniczej! Wojskowi podejmą ONICO Warszawa!

Czas na 30.kolejkę w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Podopieczni Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia podejmą przed własną publicznością zespół ONICO Warszawa! Spotkanie w hali MOSiR-u dla obydwu zespołów nie będzie starciem "o pietruszkę". 

Nikt chyba nie przypuszczał, że do ostatniej kolejki rudny zasadniczej PlusLigi, będziemy świadkami tak wyrównanej walki o miejsca w tabeli. Zeszłotygodniowe rezultaty sprawiły, że wciąż nie wiemy które zespoły oprócz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, PGE Skry Bełchatów oraz Trefla Gdańsk, zapewnią sobie walkę o końcowy sukces w tym sezonie. Piątkowy pojedynek w hali MOSiR-u w Radomiu zapowiada się niezwykle interesująco. Wojskowi podejmą przed własną publicznością ONICO Warszawa. Zespół ze stolicy Polski po sensacyjnej porażce z Curpum Lubin 3:1, zanotował drugą przegraną z rzędu. Drużyna prowadzona przez Stephana Antigę zajmuje obecnie 4.miejsce w tabeli - gwarantujące walkę w rundzie play-off, którego stawką będzie awans do półfinału PlusLigi. Aby tak jednak się stało w Radomiu ONICO nie może pozwolić sobie na stratę punktów, gdyż obecny dorobek 54 punktów w tabeli, posiadają również Asseco Resovia Rzeszów, Indykpol AZS Olsztyn oraz Jastrzębski Węgiel.

- Na pewno Radom postawi w zbliżającym się meczu bardzo trudne warunki. Specyficzna hala, głośny doping więc zapowiada się niezwykle ciężki mecz. Nie składamy jednak broni. Zagraliśmy kapitalny sezon i nie pogodzę się z tym jeśli nie będziemy w szóstce - powiedział po przegranym meczu z Cuprum Lubin, libero ONICO Warszawa, Damian Wojtaszek. 

Dla Cerrad Czarnych Radom piątkowy mecz także nie jest starciem "o pietruszkę". Zwycięstwo wspomnianego wcześniej Cuprum Lubin, sprawiło, że klub z Dolnego-Śląska zrównał się punktami z Wojskowymi i tylko gorszy bilans setów sprawia, że są na 9.miejscu w lidze. 

Radomianie aktualnie zajmują 8.lokatę w tabeli co gwarantuje grę w rundzie play-off o miejsce 7-8. Wygrana podopiecznych Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia w najbliższym starciu za komplet punktów, gwarantować będzie Wojskowym grę o siódme miejsce na koniec sezonu. Ewentualna strata "oczek" sprawia, że Cerrad Czarni Radom będą musieli czekać na rezultat spotkania Cuprum Lubin - GKS Katowice.

Mecz Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa, rozegrane zostanie w piątek (13 kwietnia) o godzinie 18:00 w hali MOSiR-u w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9.  Bilety na mecz można nabyć on-line na stronie kupbilet.mosirradom.pl oraz na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu w kasach hali.

➡️Ceny biletów na mecz Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa:
- normalny: 30 zł
- ulgowy: 20 zł
- ławeczki: 20 zł
- stojące: 15 zł

Zestaw par 30.kolejki PlusLigi