CzarniTV: Zakończenie sezonu 2017/2018 w Cerrad Czarnych Radom (VIDEO)

Sezon 2017/2018 oficjalnie zakończony! W Hotel Karo w piątek (11 maja) mogliśmy podziękować wszystkim naszym sponsorom oraz przyjaciołom, którzy wspierali nas na siatkarskich parkietach! Dziękujemy za ten rok, dziękujemy że gracie razem z nami!


Kolejny sezon w siatkarskiej ekstraklasie przeszedł do historii. Drużyna prowadzona przez Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia w sezonie 2017/2018 zajęła 10.miejsce. W piątek (11 maja) w Restauracji i Hotelu Karo odbyła się uroczysta 7. Gala Siatkarska, która była okazją do podsumowania rozgrywek oraz podziękowaniu wszystkim sponsorom oraz partnerom drużyny Cerrad Czarnych Radom.

Gośćmi specjalnymi byli prezydent miasta Radomia, Radosław Witkowski, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej, Artur Popko oraz wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacek Sęk. - Najwyższe władze piłki siatkowej w naszym kraju wręczyli odznaczenia osobom, które od wielu lat wspierają Stowarzyszenie Czarni Radom i przyczyniają się do popularyzacji siatkówki w naszym mieście. - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor zarządzający Stowarzyszeniem Czarni Radom.

Srebrne odznaczenia otrzymali: Halina Bąk, Leszek Figarski, Janusz Dasiewicz, Sylwester Krawczyk, Paweł Piotrowski oraz Jarek Jaskólski. Ponadto złote odznaczenia otrzymali wieloletni zawodnicy, a obecnie szkoleniowcy radomskich klubów siatkarskich: Wojciech Stępień, Robert Prygiel oraz Jacek Skrok.

Spotkanie w Restauracji i Hotelu Karo było również idealnym momentem do podziękowań dla wszystkich sponsorów oraz partnerów, którzy wspierali w tym sezonie drużynę Cerrad Czarnych Radom. - To ogromny zaszczyt mieć takich sponsorów. Każda firma zainwestowała w nasz zespół swoje ciężko zarobione pieniądz, dlatego dziękujemy im za wsparcie w tym sezonie. To wyjątkowi ludzie, którzy w sercu mają zapisaną ogromną miłość do siatkówki i pomagają stworzyć w naszym mieście drużynę, która walczy w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju - powiedział prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. , Wojciech Stępień.