CzarniTV: Sponsorzy Cerrad Czarnych Radom na Lidze Narodów!

Za nami kolejna potyczka Polaków w Lidze Narodów! Tym razem biało-czerwoni w Tauron Arenie w Krakowie pokonali reprezentację Rosji 3:0! Nasza drużyna z trybun była wspierana przez sponsorów Cerrad Czarnych Radom! 


Polacy mają za sobą kolejny pojedynek w Lidze Narodów. Tym razem biało-czerwoni podejmowali w Tauron Arenie w Krakowie reprezentację Rosji. Podopieczni VItala Heynena byli wspierani przez komplet publiczności, a na trybunach na czele z trenerem Robertem Pryglem oraz prezesem klubu Wojciechem Stępniem, zasiedli również sponsorzy Cerrad Czarnych Radom!- W ramach integracji środowiska sponsorów drużyny Cerrad Czarnych Radom, tym razem wybraliśmy się na mecz Polaków, w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Przez cały sezon wspólnie dopingowaliśmy i emocjonowaliśmy się meczami naszej drużyny, a teraz wspieraliśmy kadrę narodową. - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej oraz materiału video z wyjazdu sponsorów Cerrad Czarnych Radom na mecz Polska - Rosja w Tauron Arenie w Krakowie.