CzarniTV: Nowa umowa sponsorska z firmą FigAnd! (VIDEO)

Miło nam poinformować, że firma FigAnd w nadchodzącym sezonie PlusLigi, jeszcze mocniej angażuje się w sponsorowanie drużyny Cerrad Czarnych Radom! - Cieszymy się, że w nadchodzącym sezonie 2018/2019 również będą znaczącym sponsorem naszej drużyny - podkreśla dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom, Marcin Tomczyk. 

Firma FigAnd prowadzona przez Pana Leszka Figarskiego, w nadchodzącym sezonie 2018/2019 PlusLigi, jeszcze mocniej zaangażowała się we wsparcie zespołu Cerrad Czarnych Radom. W ostatnim tygodniu została podpisana nowa umowa sponsorska. 

- Firma FigAnd od wielu lat wspiera naszą drużynę i cieszymy się, że w nadchodzącym sezonie 2018/2019 również będą znaczącym sponsorem. W żyłach właściciela firmy FigAnd, Pana Leszka Figarskiego płynie siatkarska krew i nie musieliśmy zbyt długo namawiać go do przedłużenia umowy sponsorskiej - powiedział Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.


- Jesteśmy dumni, że FigAnd gra z nami w kolejnym sezonie i mamy nadzieję, że tak już pozostanie w kolejnych sezonach rozgrywek PlusLigi z udziałem drużyny Cerradu Czarnych Radom. - dodaje dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.