CzarniTV: Z podziękowaniami w firmie RTBS Administrator (VIDEO)

Za nami kolejny sezon w rozgrywkach PlusLigi. Z podziękowaniami za wsparcie w ostatnich ligowych rozgrywkach udaliśmy się do firmy RTBS Administrator. - Wsparcie tak silnego partnera jakim jest Administrator jest dla nas bezcenne. - zaznacza dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom, Marcin Tomczyk.

Za nami kolejny już sezon w rozgrywkach PlusLigi mężczyzn. Za wsparcie w ostatnim roku chcieliśmy osobiście podziękować prezesowi firmie RTBS Administrator, Panu Lechowi Barszczowi. RTBS Administrator  od wielu lat wspiera poczynania drużyny Cerrad Czarnych Radom w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju.

- RTBS Administrator , tojeden z największych i najlepszych deweloperów w Radomiu. Od wielu lat wspiera drużynę Cerrad Czarni Radom. Pan Prezes Lech Barszcz był z nami prawie na wszystkich meczach rozgrywanych w radomskiej hali i zawsze gorąco dopingował naszych zawodników, dlatego wizyta z podziękowaniami za wsparcie była pełna emocji i wspomnień sportowych zmagań. Wsparcie tak silnego partnera jakim jest Administrator jest dla nas bezcenne. Bardzo się cieszymy z ogromnej przychylności Pana Prezesa i obiecaliśmy mu, że w nowym sezonie nie zabraknie jeszcze większych emocji. - powiedział dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom, Marcin Tomczyk.

Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Administrator" Sp. z o.o. działa w Radomiu od 1 stycznia 1996 roku. 
Spółka realizuje zadania Gminy Miasta Radomia w zakresie kształtowania i realizacji polityki mieszkaniowej. Buduje i eksploatuje na zasadach najmu domy mieszkalne, administruje lokalami mieszkalnymi i użytkowymi będącymi własnością wspólnot mieszkaniowych, osób fizycznych.  Pełni funkcję zarządcy dla wspólnot mieszkaniowych. Dba o stan techniczny nieruchomości. "Administrator"  realizuje budownictwo na wynajem i na sprzedaż. Spółka jest przygotowana do pełnienia zadań inwestora zastępczego Gminy Miasta Radomia.

Więcej o firmie RTBS Administrator przeczytają Państwo klikając TUTAJ!