CzarniTV: Z podziękowaniami w firmie RODEX! (VIDEO)

Z podziękowaniami za wsparcie drużyny Cerrad Czarni Radom w sezonie 2017/2018 w PlusLidze udaliśmy się do salonu rowerowego RODEX! Dziekujemy, za wspólnie "przejechane" rozgrywki w najwyższej klasie rozgrywkowej! 

Przedstawiciele radomskiego klubu nie marnują czasu i udali się do kolejnego sponsora drużyny Cerrad Czarnych Radom! Tym razem prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. Wojciech Stępień oraz dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom - Marcin Tomczyk, z podziękowaniami wybrali się do salonu rowerowego RODEX, który zaliczył debiutancki sezon wraz z drużyną Wojskowych!

W początkowej fazie działalności Rodex oferował w sprzedaży detalicznej i hurtowej przede wszystkim rowery popularne. Konsekwentne rozwijanie firmy zaowocowało otwarciem w 2006 roku profesjonalnego salonu rowerowego, którego powierzchnia ekspozycyjna przekracza 600 m kw. Obecnie Rodex oferuje w ciągłej sprzedaży około 500 rowerów różnych typów i co szczególnie ważne - rozmiarów. W salonie rowerowym Rodex można kupić produkty marek: Trek, Kellys, Gary Fisher, Kross. W ofercie znajdują się także komponenty z karbonu marki RDX, której Rodex jest właścicielem i jedynym przedstawicielem na Polskę.
  

W salonie Rodex znajdą dla siebie niemal wszystko początkujący cykliści i pasjonaci rowerów szosowych oraz MTB poszukujący drogich, wyspecjalizowanych komponentów i części najbardziej uznanych światowych marek. Chcąc jak najbardziej dostosować swoją ofertę do potrzeb miłośników cyklistyki Rodex oferuje: mapy i przewodniki rowerowe, uchwyty samochodowe do rowerów, specjalistyczną odzież oraz pełną obsługę serwisową.

Od 2007 roku spółka współorganizuje comiesięczne, bezpłatne wycieczki rowerowe pod nazwa "Jazda z Miasta!". Turystyczne wypady do Puszczy Kozienickiej sąsiadującej z Radomiem cieszą się dużym powodzeniem i gromadzą każdorazowo od 200 do 400 osób.