Statystyki przed meczem Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów

Przed kolejnym pojedynkiem Cerrad Czarni Radom w rozgrywkach SiatkarskaLiga, przygotowaliśmy małe statystyki. Już w najbliższą niedzielę (9 grudnia) Wojskowi zagrają na terenie mistrza Polski - PGE Skra Bełchatów! Pamiętacie mecze z ubiegłego sezonu pomiędzy tymi zespołami?PGE Skra Bełchatów w tym sezonie broni mistrzowskiego tytułu, wywalczonego w ubiegłorocznych rozgrywkach PlusLigi. Drużyna z Bełchatowa po 9.kolejkach w siatkarskiej ekstraklasie, zapisała na swoje konto 5. zwycięstw i 4. porażki.

Ten bilans spotkań daje obecnie obrońcom mistrzowskiego tytułu 5. miejsce. Najlepiej punktującym zawodnikiem z Bełchatowa w obecnych rozgrywkach jest Milad Ebadipour - 140 punktów. Po stronie Cerrad Czarnych Radom z kolei najwięcej punktów dla zespołu zdobył Maksim Zhigalov - autor 122 punktów.

Cerrad Czarni Radom w tym sezonie plasują się w "czubie" tabeli. 7. zwycięstw i 2. porażki, daje obecnie wysoką, drugą lokatę. Mecz z PGE Skrą Bełchatów będzie dla zawodników WKS-u, szansą na udowodnienie wysokiej formy w tym sezonie i zdobyciu bezcennych punktów, na bardzo trudnym terenie.