PlusLiga: 17. kolejka - wyniki i tabela

Za nami 17. seria gier w rozgrywkach siatkarskiej PlusLigi. W rozegranych pięciu pojedynkach, komplet zwycięstw odnieśli gospodarze. Cerrad Czarni Radom musieli zaznać goryczy porażki, przegrywając z ONICO Warszawa 3:0. Zobaczcie wszystkie wyniki oraz aktualną tabelę!

Rywalizacja w 17.kolejce rozpoczęła się już w środę (30 stycznia). Wówczas na placu gry pojawili się siatkarze Aluronu Virtu Warty oraz Chemika Bydgoszcz. Zawiercianie przed własną publicznością sięgnęli po komplet punktów, triumfując w czterech setach. W piątek (1 lutego) przenieśliśmy się do Lubina. Miejscowe Cuprum sprawiło miłą niespodziankę swoim kibicom, wygrywając 3:1 z GKS-em Katowice. 

W sobotę (2 lutego) rozegrane zostały dwa pojedynki. Indykpol AZS Olsztyn ponownie w tym sezonie znalazł sposób na PGE Skrę Bełchatów. Olsztynianie wygrali przed własną publicznością 3:1 i zapisali bardzo ważne zwycięstwo w walce o pierwszą szóstkę. ONICO Warszawa udanie zrewanżowała się Cerrad Czarnym Radom za porażkę w pierwszej części sezonu. W hali MOSiR-u w Radomiu, warszawska drużyna przegrała 3:0. W hali Torwar gospodarze pewnie pokonali Wojskowych, wygrywając w trzech partiach.

Na zakończenie tej serii gier, Jastrzębski Węgiel pewnie pokonał MKS Będzin 3:0. Z kolei pojedynek Trefla Gdańsk z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, został przełożony na 5 marca 2019 roku.

Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki 17.kolejki PlusLigi oraz zestaw par 18.kolejki: