CzarniTV: Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom w PSP w Goździe! (VIDEO)

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Goździe była naszym kolejnym przystankiem w ramach projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni - #LekcjaZCerradCzarnymiRadom! 

W ramach programu #LekcjaZMistrzami, kolejnym naszym przystankiem była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Goździe. - Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym sezonie będzie przez nas realizowana - podkreśla Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

LEKCJA Z CERRAD CZARNYMI RADOM W GOŹDZIE (GALERIA)

Wraz Norbertem Huberem, Tomkiem Fornalem oraz Michałem Ostrowskim, przeprowadziliśmy lekcję z wychowania fizycznego w Goździe. Warto wspomnieć, że dla Michała był to powrót w rodzinne strony. Wychowanek Czarnych jest absolwentem PSP w Goździe!

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Już nasza pierwsza wizyta pokazała, że takie spotkania cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PSP w Goździe! Wkrótce odwiedzimy nasze kolejne gminy!