Aktualności
CzarniTV: Robert Prygiel podsumował sezon (VIDEO)
Za nami emocjonujący sezon w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Cerrad Czarni Radom zakończyli rozgrywki na 10. miejscu. W piątek (11 maja) podczas 7. Gali Siatkarskiej, która odbyła się w Hotelu Karo, o podsumowanie gry Wojskowych poprosiliśmy szkoleniowca radomskiego zespołu, Roberta Prygla. 
Aktualności
CzarniTV: 7. Gala Siatkarska w Hotelu Karo (VIDEO)
Serdecznie dziękujemy Hotel Karo za to, że w tak wyjątkowym miejscu mogliśmy gościć naszych sponsorów i wspólnie zakończyć sezon 2017/2018 w rozgrywkach PlusLigi.  Całą relację z 7. Gali Siatkarskiej mogą Państwo obejrzeć w poniższym materiale video. Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Aktualności
V Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów do klasy siatkarskiej
Ponad 5 tysięcy miejsc przygotowały radomskie licea i szkoły zawodowe dla absolwentów gimnazjów. Nabór ruszył 10 maja i jest prowadzony drogą elektroniczną. Jedną z ciekawszych propozycji dla uczniów przedstawia V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Radomiu, którzy w ramach Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego realizować będą swoje zamiłowanie do piłki siatkowej. Siatkarski Ośrodek Szkolny jest częścią ogólnopolskiego programu, który obe...
Aktualności
Zakończenie sezonu Cerrad Czarnych Radom (GALERIA)
Za nami uroczyste zakończenie sezonu 2017/2018 w PlusLidze. W piątek (11 maja) w Restauracji i Hotelu Karo odbyła się uroczysta 7. Gala Siatkarska. Zachęcamy do obejrzenia bardzo obszernej galerii zdjęć, którą przygotowała dla Państwa Joanna Gołąbek. ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017/2018 W CERRAD CZARNYCH RADOM (GALERIA)  
Aktualności
CzarniTV: Zakończenie sezonu 2017/2018 w Cerrad Czarnych Radom (VIDEO)
Sezon 2017/2018 oficjalnie zakończony! W Hotel Karo w piątek (11 maja) mogliśmy podziękować wszystkim naszym sponsorom oraz przyjaciołom, którzy wspierali nas na siatkarskich parkietach! Dziękujemy za ten rok, dziękujemy że gracie razem z nami!Kolejny sezon w siatkarskiej ekstraklasie przeszedł do historii. Drużyna prowadzona przez Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia w sezonie 2017/2018 zajęła 10.miejsce. W piątek (11 maja) w Restauracji i Hotelu Karo odbył...
Aktualności
CzarniTV: Lekcja Z Mistrzami w PSP w Wierzbicy (VIDEO)
#LekcjaZMistrzami tym razem zawitała do Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy. Jak w roli nauczycieli spisali się Wojciech Żaliński, Michał Ostrowski oraz Jakub Rybicki? Zobaczcie sami!Kolejnym naszym przystankiem w ramach programu #LekcjaZMistrzami, była Publiczna Szkoła Podstawowa w Wierzbicy! - Lekcja z Mistrzami to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym sezonie jest przez nas realizowana - podkreśla ...
Aktualności
Robert Prygiel gościem programu Stacja RadomSport.pl (VIDEO)
W Stacji RadomSport.pl gościli top-trenerzy: siatkarzy - Robert Prygiel (Cerrad Czarni Radom) i koszykarzy - Wojciech Kamiński ( ROSA Radom). Prowadzącym program jest niezmiennie Grzegorz Stępień. Zapraszamy do słuchania i oglądania, naprawdę warto! 
Aktualności
CzarniTV: Czarni Od Kuchni - gotuj z Kamilem! (VIDEO)
6. odcinek #CzarniOdKuchni! Stanowisko szefa kuchni w Hotel Karoobjął Kamil Droszyński! Co przygotował przed kamerami #CzarniTV? Przekonajcie się sami! Życzymy apetycznego oglądania! 
Poprzednia (2 na 243) Następna