Jesteś tutaj: Strona główna » Dla mediów - akredytacje

Dla mediów - akredytacje


Wnioski o akredytację na sezon 2016/2017 można złożyć poprzez serwis Accredito.com.

Wszelkie pytania prosimy kierować na naszą pocztę e-mail:

Rzecznik prasowy: Sławomir Monik
E-mail: cerradczarniradom.media@wp.pl

 

REGULAMIN PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI PRZEZ

KLUB CERRAD CZARNI RADOM DLA PRZEDSTAWICIELI MEDIÓW:

 

1.Akredytacje prasowe przyznane będą obowiązywały na meczach PlusLigi i Pucharu Polski, w których klub Cerrad Czarni Radom występuje w roli gospodarza.

2.Każda redakcja, ubiegająca się o przyznanie akredytacji, może złożyć po jednym wniosku dla: dziennikarza oraz fotoreportera i operatora kamery. W uzasadnionych przypadkach rzecznik prasowy może przydzielić więcej niż jedną akredytację.

3.„Akredytacje Stałe” na sezon 2016/2017 należy przesyłać do dnia 30 września 2016 (do godz. 24:00). Wnioski złożone po wymienionym wyżej terminie nie będą rozpatrywane.

4.Cerrad Czarni Radom będzie przyznawał również „Akredytacje Jednorazowe". Wniosek należy złożyć drogą mailową lub faksem najpóźniej do godziny 12.00, ostatniego dnia roboczego poprzedzającego mecz. Wnioski złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

5.Wnioski na akredytacje stałe i jednorazowe będą przyjmowane wyłącznie poprzez portal Accredito.com Więcej informacji drogą e-mailową pod adresem cerradczarniradom.media@wp.pl .

6.Akredytacje prasowe przyznawane będą jedynie pełnoletnim przedstawicielom mediów.

7.Liczba miejsc prasowych dla dziennikarzy jest ograniczona.

8.Akredytowani fotoreporterzy i operatorzy kamer nie posiadają miejsc siedzących.

9.Akredytacje będą do odbioru każdorazowo w dniu meczu. Procedura rozpoczyna się godzinę, a kończy na kwadrans przed jego rozpoczęciem przy wejściu przeznaczonym dla prasy. Po wyznaczonym czasie akredytacje nie będą wydawane. Przedstawiciele mediów nie będą wpuszczani innym, niż specjalnie dla nich wyznaczonym wejściem.

10.Akredytacje wydawane będą na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Dane muszą być zgodne z wnioskiem akredytacyjnym.

11.Przedstawiciele mediów, którzy otrzymali akredytacje, mają obowiązek posiadać ze sobą podczas meczów dokument umożliwiający przeprowadzenie zgodności danych z legitymacji prasowej z listą akredytowanych.

12.Media zainteresowane nagraniami wideo z meczów informujemy, że w czasie meczów transmitowanych przez telewizję Polsat obowiązuje całkowity zakaz transmisji przez inne media. Istnieje natomiast możliwość wykorzystania jedynie nagranego materiału z logo stacji. Zgoda każdorazowo do ustalenia bezpośrednio z TV Polsat.

W przypadku meczów nietelewizyjnych {z wyłączeniem pełnej transmisji), telewizja Polsat wyraża wstępną zgodę na nagrywanie: konferencji prasowych oraz materiałów z mixed zone. W tym przypadku również każdorazowo wymagana jest bezpośrednia   zgoda telewizji Polsat. Pozwolenie w wersji papierowej każdorazowo musi zostać przedstawiona Rzecznikowi Prasowemu bezpośrednio w dniu meczu (najpóźniej 15 minut przed jego rozpoczęciem) lub wysłane drogą mailową bądź faksem najpóźniej w dniu meczu do godziny 12.00.

13.Klub Cerrad Czarni Radom zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania, a także cofnięcia już przyznanej akredytacji.

 

 


CZARNI TV
TABELA 2017/2018
    M Pkt
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle    
2.  

Asseco Resovia Rzeszów

   
3. PGE Skra Bełchatów    
4. Jastrzębski Węgiel    
5. Indykpol AZS Olsztyn    
6. Cuprum Lubin    
7. LOTOS Trefl Gdańsk    
8. Cerrad Czarni Radom    
9. ONICO AZS Politechnika Warszawska    
10.

 

GKS Katowice    
11. MKS Będzin    
12.

Espadon Szczecin

   
13. Effector Kielce    
14.   BBTS Bielsko-Biała    
15. Łuczniczka Bydgoszcz    
16. KS Aluron Warta Zawiecie    
COPYRIGHT © BY CERRAD CZARNI RADOM 2017