Przed "Wojskowymi" kolejny sprawdzian przed ligą

Czas na kolejny test naszych siatkarzy. Już w najbliższy piątek (12 września) oraz sobotę (13 września) podopiecznych Roberta Prygla czekają kolejne gry kontrolne przed sezonem. Tym razem ich rywalami będą beniaminkowie PlusLigi, Cuprum Mundo Lubin oraz MKS Banimex Będzin.

Ostatni trening w hali MOSiR-u, przed wyjazdem do Połczyna-Zdrój (FOTO)

W zeszłym tygodniu, siatkarze Cerrad Czarnych Radom zainaugurowali sparingi przed sezonem 2014/2015 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. W dwóch meczach w Nidzicy, "Wojskowi" rozegrali aż dziesięć setów. W pierwszym meczu o Puchar Burmistrza Nidzicy wygrali 3:2 z Indykpol AZS-em UWM Olsztyn. Dzień później po również pięciosetowej walce, ulegli z kolei Transferowi Bydgoszcz.

Teraz podopieczni Roberta Prygla w najbliższy czwartek (11 września) wyruszą do oddalonej od Radomia o prawie 600 km Połczyna-Zdrój. Z okazji 50-lecia działalności Międzyszkolnego Klubu Sportowego "Mieszko" zagrają dwa mecze kontrolne. Ich przeciwnikami będą beniaminkowie PlusLigi w sezonie 2014/2015: Cuprum Mundo Lubin oraz MKS Banimex Będzin.

Robert Prygiel w drugim turnieju towarzyskim przed ligowymi rozgrywkami, nadal nie będzie mógł skorzystać z usług trzech zagranicznych siatkarzy: Lukasa Kampy, Dirka Westphala (obydwaj Niemcy) oraz Mikko Oivanena (Finlandia), którzy cały czas przebywają na Mistrzostwach Świata, które rozgrywane są w naszym kraju. Do Połczyna-Zdrój nie pojedzie natomiast libero Paweł Filipowicz.

Cerrad Czarni Radom do Połczyna-Zdrój wyruszą już w najbliższy czwartek (11 września), gdzie po przyjeździe mają zaplanowany trening w hali sportowej.

Mecze podczas turnieju w Połczynie-Zdrój:

Piątek (12 września)
18:00 - Cerrad Czarni Radom vs MKS Banimex Będzin

Sobota (13 września)
11:00 - MKS Banimex Będzin vs Cuprum Mundo Lubin
17:00 - Cerrad Czarni Radom vs Curpum Mundo Lubin

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na facebooku WKS Czarni Radom! Podczas najbliższych spotkań towarzyskich będziemy właśnie tam, w pierwszej kolejności informować Państwa o wynikach naszego zespołu!