CzarniTV: Cerrad Czarni Radom zameldowali się w hali MOSiR-u (VIDEO)

We wtorek (14 sierpnia) siatkarze Cerrad Czarnych Radom stawili się na pierwszych zajęciach w hali sportowej MOSiR-u. -  Pracujemy teraz dwa razy dziennie przez miesiąc. Codziennie czekać nas będą rano zajęcia na siłownia oraz sala. Po południu z kolei trenować będziemy na hali MOSiR-u. - podkreśla Roberta Prygiel.

Po poniedziałkowej  (13 sierpnia) inauguracji przygotowań na siłowni Platinium Fitness Radom, kolejnego dnia zespół Roberta Prygla odbył pierwsze zajęcia w hali sportowej MOSiR-u, przy ul. Narutowicza 9.  W treningach uczestniczy aktualnie dziewięciu zawodników. Brakuje siatkarzy, którzy obecnie są na zgrupowaniach swoich reprezentacji.

Alen Pajenk i Dejan Vincić wraz z kadrą Słowenii, przygotowują się do Mistrzostw Świata. Podobna sytuacja tyczy się Tomasza Fornala, który od niedzieli (12 sierpnia) przebywa w Spale, gdzie trenuje z reprezentacją Polski. Z kolei Reto Giger, po treningach z kadrą narodową Szwajcarii, w środę (15 sierpnia) rozpocznie rywalizację w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2019. Pierwszy pojedynek Szwajcaria rozegra z Ukrainą. Więcej na ten temat przeczytają Państwo TUTAJ!

We wtorek (14 sierpnia) drużyna Roberta Prygla trenowała pierwszy raz na obiekcie hali sportowej MOSiR-u. Zobaczcie koniecznie krótki materiał video, który przygotował dla Państwa Adam Kurasiewicz.