CzarniTV: Cerrad Czarni Radom rozpoczynają trzeci tydzień przygotowań (VIDEO)

Drużyna Cerrad Czarnych Radom w poniedziałek (27 sierpnia) zainaugurowała trzeci tydzień przygotowań do rozgrywek PlusLigi w sezonie 2018/2019. Zespół prowadzony przez duet trenerski Robert Prygiel - Wojciech Stępień przygotowuje się na obiektach MOSiR-u oraz siłowni Platinium Fitness w Radomiu.

Wojskowi rozpoczęli już trzeci tydzień przygotowań do sezonu 2018/2019 w PlusLidze. Radomianie niezmiennie trenują dwa razy dziennie. Pierwsza jednostka zajęć odbywa się na siłowni Platinium Fitness, zaś po południu Cerrad Czarni Radom meldują się w hali MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9.

- Systematycznie pracujemy dwa razy dziennie. Pierwsze zajęcia prowadzone są pod okiem trenera Jakuba Szyszki na siłowni, a po południu skupiamy się na treningu technicznym już z piłkami w hali MOSiR-u - dodaje Wojciech Stępień, drugi szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom.Trzeci tydzień nie przyniesie większych zmian w harmonogramie zajęć. Do treningów z kolegami z drużyny przystąpi rozgrywający Reto Giger. Szwajcar zamelduje się w Radomiu już w piątek (31 sierpnia). Nowy zawodnik Cerrad Czarnych Radom przyjeżdża do Polski po spotkaniach eliminacyjnych swojej reprezentacji do Mistrzostw Europy 2019. 

W składzie WKS-u będzie zatem brakować jeszcze trzech siatkarzy: Tomasza Fornala, Alena Pajenka oraz Dejana Vincicia. Wszyscy wspomniani zawodnicy są na zgrupowaniach swoich reprezentacji, z którymi trenują do  Mistrzostw Świata, które rozpoczną się już 9 września we Włoszech oraz Bułgarii.