Siatkarze Cerrad Czarnych Radom zakończyli udział w Mistrzostwach Świata

Reprezentacja Słowenii, której barw na siatkarskim mundialu reprezentowali zawodnicy Cerrad Czarnych Radom: Dejan Vincić oraz Alen Pajenk, zakończyli swój udział na drugiej rundzie zawodów. 

Zawodnicy Slobodana Kovaca zakończyli swój udział na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej, które rozgrywane są we Włoszech oraz Bułgarii. Reprezentacja Słowenii w całym mundialu zanotowała na swoim koncie łącznie 4 zwycięstwa i 4 porażki. W barwach reprezentacji Słowenii występowało dwóch zawodników drużyny Cerrad Czarnych Radom - Alen Pajenk oraz Dejan Vincić.Zawodnicy Slobodana Kovaca w pierwszej części Mistrzostw Świata odnieśli w grupie A, 3 zwycięstwa i 2 porażki, co dało im awans do kolejnej rundy. Słowenia pokonała wówczas Dominikanę (3:1), Japonię (3:1) oraz Belgię (3:2). Lepsi z kolei okazali się Włosi (porażka 3:1) oraz Argentyńczycy (porażka 3:2).

W kolejnej rundzie turnieju Słowenia znalazła się w grupie F, a ich przeciwnikami byli Australijczycy, Brazylijczycy oraz ponownie Belgowie. Niestety zawodnicy Slobodana Kovaca zdołali wygrać tylko jedno spotkanie, co sprawiło, że nie awansowali do najlepszej szóstki drużyn Mistrzostw Świata. Słowenia w drugiej rundzie zawodów pokonała Belgię (zwycięstwo 3:0) i poniosła dwie porażki: z Brazylią (przegrana 3:0) oraz Australią (przegrana 3:2).- Dla naszych chłopaków mistrzostwa świata zostały zakończone. Dziękujemy wszystkim fanom za to że byli z nami we Florencji oraz Bolonii oraz wszystkim którzy nam kibicowali - czytamy na oficjalnym koncie Instagram, siatkarskiej reprezentacji Słowenii.

Wkrótce na treningach zatem pojawią się zawodnicy Cerrad Czarnych Radom - Alen Pajenk oraz Dejan VIncić o czym będziemy Państwa informować.