Cerrad Czarni Radom wylatują na turniej Gran Canaria Volleyball Cup

Przed siatkarzami Cerrad Czarnych Radom kolejny sprawdzian przed zbliżającym się sezonem 2018/2019 w PlusLidze. Podopieczni Roberta Prygla wezmą udział w międzynarodowym turnieju Gran Canaria Cup, w których udział wezmą również drużyny: Lentopalloseura Etta, Volleyball Bisons Buhl oraz gospodarze CV 7 Islas Vecindario.

Trwają przygotowania siatkarzy Cerrad Czarnych Radom do kolejnego sezonu w PlusLidze. Po wygranym towarzyskim turnieju we Włoszczowie, dwóch meczach kontrolnych ze Ślepskiem Suwałki oraz pojedynku Asseco Resovią Rzeszów podczas turnieju Lubelskie Cup, przed drużyną Roberta Prygla kolejne towarzyskie pojedynki.Od czwartku do niedzieli (27-30 września) Cerrad Czarni Radom wezmą udział w międzynarodowych zawodach Gran Canaria Volleyball Cup, który rozegrany zostanie na Wyspach Kanaryjskich. Podczas czterodniowych zmagań, rywalizować o końcowy sukces obok drużyny Wojskowych będą: Lentopalloseura Etta z Finlandii, Volleyball Bisons Buhl z Niemiec oraz gospodarze CV 7 Islas Vecindario z Hiszpanii.

Radomianie na turniej Gran Canaria Volleyball Cup wyruszą już we wtorek (25 września). Warto dodać, że w zbliżających się zawodach, sztab trenerski będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.

Prosto z Mistrzostw Świata, które rozgrywane są we Włoszech i Bułgarii dołączą Alen Pajenk oraz Dejan Vincić, którzy z reprezentacją Słowenii zakończyli zmagania w siatkarskim mundialu, zajmując 9. Miejsce w turnieju.


Śledźcie nasz profil na Instagram - filmy, zdjęcia prosto z Gran Canaria Volleyball Cup!

Harmonogram turnieju Gran Canaria Volleyball Cup:

Czwartek (27 września)
Cerrad Czarni Radom – Volleyball Bisons Buhl (godz. 18:00)
CV 7 Islas Vecindario - Lentopalloseura Etta ( godz. 19:30)

Piątek (28 września)
Lentopalloseura Etta - Volleyball Bisons Buhl (godz. 10:30)
CV 7 Islas Vecindario – Cerrad Czarni Radom (godz. 12:00)

Lentopalloseura Etta - Cerrad Czarni Radom (godz. 18:00)
CV 7 Islas Vecindario - Volleyball Bisons Buhl (godz. 19:30)

Sobota (29 września)
Pierwszy półfinał (godz. 17:00)
Drugi półfinał (godz. 19:30)

Niedziela (30 września)
Mecz o 3. miejsce (godz. 11:00)
Finał (godz. 12:30)