Wigilia drużyny Cerrad Czarnych Radom oraz Stowarzyszenia Czarni Radom (VIDEO)

W poniedziałek (17 grudnia) w Hotelu Karo w Mleczkowie, odbyła się Wigilia Stowarzyszenia Czarnych Radom oraz drużyny Cerrad Czarnych Radom, której przewodniczył Jego Ekscelencja ks. Biskup Adam Odzimek. Zapraszamy do obejrzenia materiału video oraz galerii zdjęć, przygotowanej przez telewizję klubową #CzarniTV. Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w Hotelu Karo w Mleczkowie, odbyła się uroczystość wigilijna siatkarskiej rodziny Cerrad Czarnych Radom. Podczas uroczystego wieczoru nie zabrakło sponsorów klubu, drużyny WKS-u oraz zaproszonych gości wśród których pojawili się m.in. posłanka na Sejm Pani Anna Maria Białkowska, dyrektor kancelarii prezydenta Miasta Radomia, Mateusz Tyczyński, przewodniczący Rady Powiatu Radomskiego i kierownik Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu, Krzysztof Murawski, Wójt Gminy Jedlińsk Kamil Dziewierz oraz Wójt Gminy Gózd Paweł Dziewit

Warto też wspomnieć, że w gronie gości byli obecni, zasłużeni działacze dla radomskiej siatkówki: Andrzej Dąbrowski, Zygmunt Kądziela oraz Janusz Stańczuk. Na spotkaniu opłatkowym byli również trenerzy Radomskiego Centrum Siatkarskiego. 

WIGILIA DRUŻYNY CERRAD CZARNYCH RADOM ORAZ STOWARZYSZENIA CZARNI RADOM (GALERIA)

Wieczór Wigilijny w drużynie Cerrad Czarnych Radom nie mógłby odbyć się bez duszpasterza radomskiego klubu siatkarskiego, Jego Ekscelencji ks. Biskupa Adama Odzimka. Podczas tego wyjątkowego wieczoru, nie zabrakło wspólnych wspomnień, gratulacji za wyniki dla siatkarzy radomskiej drużyny, ale przede wszystkim wspólnego łamania się opłatkiem i życzeń na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz nowy rok.

Drużyna Cerrad Czarnych Radom ponownie zaprezentowała się w eleganckich garniturach od firmy Dastan, a za bardzo dobre wyniki w lidze, cały zespół pod choinką znalazł prezenty od świętego Mikołaja, który upominki przekazał w ręce sponsora tytularnego drużyny, firmy Cerrad.