Trwa głosowanie w Plebiscycie Sportowym Echa Dnia! Głosuj na Cerrad Czarnych Radom!

Trwa głosowanie w Plebiscycie Sportowym Ziemi Radomskiej 2018 Echa Dnia. Wśród sportowców oraz trenerów nie brakuje przedstawicieli klubu Cerrad Czarnych Radom! Głosowanie trwa do piątku (28 grudnia)!

Plebiscyt Sportowy Echa Dnia to najbardziej prestiżowy ranking sportowców z regionu radomskiego. Od początku towarzyszą mu wielkie emocje. - 23 listopada zakończyliśmy przyjmowanie Państwa nominacji. Głosowanie ruszyło 16 listopada i potrwa do 28 grudnia. W Radomiu wybieramy już po raz 25! Równocześnie, już po raz 10, prowadzimy głosowanie we wszystkich powiatach regionu radomskiego! - podkreśla organizator. 

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach: Sportowiec Roku, Talent Roku, Trener Roku, Drużyna Roku oraz Nauczyciel Wychowania Fizycznego. Wśród nominowanych znaleźli się oczywiście Cerrad Czarni Radom! Czytelnicy oraz kibice mogą głosować na Wojciecha Żalińskiego, Dejana Vincicia, Norberta Hubera oraz Tomasza Fornala. Z kolei o miano najlepszego trenera walczy szkoleniowiec Wojskowych, Robert Prygiel! Zachęcamy do głosowania, które trwa do piątku (28 grudnia)! Z kolei w gronie "talentów" ziemi radomskiej, znalazł się wychowanek RCS Czarnych Radom, reprezentant Polski - Bartek Sławiński.

Klasyfikacja sportowiec: KLIKNIJ TUTAJ
Klasyfikacja trener: KLIKNIJ TUTAJ
 
Linki do głosowania na Cerrad Czarnych Radom: 
Wojtek Żaliński: KLIKNIJ TUTAJ
Dejan Vincić: KLIKNIJ TUTAJ
Norbert Huber: KLIKNIJ TUTAJ
Tomek Fornal: KLIKNIJ TUTAJ
Robert Prygiel: KLIKNIJ TUTAJ
Bartek Sławiński: KLIKNIJ TUTAJ