CzarniTV: Pierwszy trening w nowym roku i przygotowania do meczu z Izraelem (VIDEO)

Siatkarze Cerrad Czarni Radom odbyli pierwszy trening w 2019 roku w hali MOSiR Radom. Wojskowi przygotowują się do meczu towarzyskiego z reprezentacją Izraela. Z drużyną trenuje wychowanek RCS Czarnych Radom, a obecnie zawodnik NLO SMS PZPS Spała, Bartek Sławiński. #CzarniTV📽
W środę (2 stycznia) Cerrad Czarni Radom, rozpoczęli przygotowania do kolejnego ligowego pojedynku w rozgrywkach PlusLigi. 13 stycznia Wojskowi zmierzą się na własnym terenie z Indykpol AZS Olsztyn. Zanim jednak radomski zespół powalczy o punkty do tabeli, zawodnicy Roberta Prygla zmierzą się w towarzyskim meczu z reprezentacją Izraela, która przygotowuje się do eliminacji Mistrzostw Europy.

Wojskowi do towarzyskiego meczu w Spale przystąpią jedynie bez Reto Gigera, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Szwajcarii.

- Do meczu z reprezentacją Izraela, podejdziemy jedynie bez Reto, który przygotowuje się do eliminacji mistrzostw Europy z drużyną narodową. W treningu jest Maksim Zhigalov oraz Dejan Vincić, którzy będą z nami jutro w Spale. Pod znakiem zapytania stoi występ Michała Ostrowskiego. Decyzję o jego grze, podejmiemy po południowych zajęciach w hali MOSiR-u. - powiedział szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom, Robert Prygiel.

W barwach Cerrad Czarnych Radom wystąpi również wychowanek RCS Czarnych Radom, a obecnie zawodnik SMS-u Spała i reprezentacji Polski Kaderów - Bartek Sławiński, który zastąpi na pozycji rozgrywającego Reto Gigera. 

Drużyna Izraela wcześniej zagrała towarzyski mecz z I-szo ligową drużyną Lechii Tomaszów Mazowiecki. Izraelczycy prowadzeni przez polskiego szkoleniowca, Grzegorza Rysia przegrali mecz 3:1. 

Mecz Cerrad Czarnych Radom z reprezentacją Izraela, zostanie rozegrany w czwartek (3 stycznia) o godzinie 18:00, w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Z tego spotkania #RadioWKS przygotuje dla państwa relację radiową.