Z podziękowaniami w firmie Akord Serwis!

Z podziękowaniami za współpracę w ubiegłym sezonie PlusLigi, podziękowaliśmy firmie Akord Serwis, która od 23 marca 2018 roku, dołączyła do grona firm Stowarzyszenia Czarni Radom oraz wspierających drużynę siatkarską, Cerrad Czarni Radom!

W ostatnim tygodniu wraz z prezesem klubu WKS Czarni Radom S.A. oraz Marcinem Tomczykiem, dyrektorem Stowarzyszenia Czarni Radom, mieliśmy przyjemność gościć u Pana Grzegorza Strojnego, prezesa firmy Akord Serwis dziękując za wsparcie i wręczając certyfikat członkostwa w Stowarzyszeniu Czarni Radom.

Firma specjalizuje się w świadczeniu dla firm usług outsourcingowych takich jak: sprzątanie, prace pomocnicze, obsługa magazynów, wspomaganie logistyki dostaw oraz leasing personalny, który jest wygodną formą zatrudnienia dla firm, które poszukują nowych pracowników lub chcą zredukować koszty związane z obsługą własnych zasobów.

W ramach swoich usług Akord Serwis jako Agencja Pracy Tymczasowej oferuje dostępność pracowników na czas wyznaczony przez klienta, kompleksową obsługę administracyjną zatrudnionego personelu oraz szeroki wybór ofert pracy.

Prezes Grzegorz Strojny podkreśla, że Akord Serwis jest firmą lokalną, dzięki czemu są w stanie skrócić czas reakcji na potrzeby swoich kontrahentów do niezbędnego minimum, a o jakości ich usług mogą poświadczyć uzyskane referencje z obiektów, na których świadczą swoje usługi.