Przed nami losowanie ćwierćfinalistów Pucharu Polski!

Już w najbliższy wtorek (8 stycznia) odbędzie się losowanie ćwierćfinalistów Pucharu Polski . Udział w walce o krajowych puchar weźmie sześć drużyn z PlusLigi oraz dwa zespoły z I ligi. Przed nami losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski kobiet oraz mężczyzn. W kategorii męskich drużyn do rywalizacji przystąpi sześć drużyn z PlusLigi oraz dwa zespołu z I ligi. Udział w tej rundzie zapewniony mają: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ONICO Warszawa, Jastrzębski Węgiel, Cerrad Czarni Radom, Aluron Virtu Warta Zawiercie oraz PGE Skra Bełchatów.

O pozostałe dwa miejsca w ćwierćfinale Pucharu Polski walczą zespoły: Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała. Zwycięzcy tych par wystąpią w kolejnej rundzie krajowego pucharu. 

Cerrad Czarni Radom w zbliżającym się losowaniu par ćwierćfinałowych są rozstawieni, co oznacza, że nie zagrają w tej rundzie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębskim Węglem i ONICO Warszawa. Wojskowi mogą natomiast w losowaniu trafić na: Aluron Virtu Warta Zawiercie, PGE Skrę Bełchatów oraz na zespół z I ligi.

Jak poinformował rzecznik prasowy Polskiej Ligi Siatkówki - Kamil Składowski, losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski, odbędzie się już 8 stycznia, a relacja live prowadzona będzie na Facebooku SiatkarskiejLigi.
Sprzedaż biletów z kolei na turniej finałowy Pucharu Polski ruszy już 10 stycznia 2019 roku. Półfinały i finał rozegrane zostaną 26-27 stycznia we wrocławskiej Hali Orbita.Pojedynki czwartej rundy  (9 stycznia 2019): 

Stal Nysa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała

Ćwierćfinały: 23 stycznia 2019
Turniej finałowy: 26-27 stycznia 2019