Cerrad Czarni Radom włączają się w pomoc dla Bruna!

Cała siatkarska rodzina w Polsce, włączyła się zbiórkę pieniędzy dla Bruna Kreboka! Bruno potrzebuje pomocy finansowej by móc przejść potrzebną operację. Do akcji włączyły się wszystkie drużyny z PlusLigi! Cerrad Czarni Radom, przekażą na licytację koszulkę meczową z autografami całej drużyny! W tej chwili udało się zebrać dla Bruna ponad 600 tysięcy złotych! 


Kuba Krebok pracował w Chemiku Police, mistrzyniach Ligi Siatkówki Kobiet, przez kilka lat. Z klubem zdobywał Puchary Polski, mistrzostwa, wywalczył też awans z pierwszej ligi do ekstraklasy. Ojcem Kuby i dziadkiem Bruna jest Wiktor Krebok, były trener reprezentacji Polski i wielu klubów siatkarskich w Polsce. Teraz ich rodzina potrzebuje naszej pomocy!

Bruno, syn Kuby, przyszedł na świat kilka miesięcy temu. Już w trakcie ciąży zaczęły pojawiać się niepokojące symptomy, a w końcu rodzice usłyszeli diagnozę o wrodzonej lewostronnej hemimelii strzałkowej (brak kości strzałkowej) i podejrzeniu amelii strzałkowej w prawej nodze (wykształcona część kości) oraz przodowygięciu obu piszczeli. Kości piszczelowe są skrócone, a gdy będzie nastolatkiem, będą prawdopodobnie o 8 cm krótsze niż być powinny!

– Bruno już pewnie zacząłby chodzić, gdyby tylko jego nóżki były zdrowie... Łapie się mebli, próbuje stać i nie rozumie, dlaczego kolejny raz upada. Nam, jego rodzicom, żal ściska serca bo wiemy, że jeśli nie zdążymy z ratunkiem, Bruna czeka amputacja! – piszą Kuba i Sabina, mama Bruna.

Jedynym rozwiązaniem jest skomplikowana operacja połączona ze żmudną rehabilitacją. Gra jest warta świeczki, ponieważ może dać Brunowi normalne życie i zdrowe nogi. Zabieg jednak jest  niezwykle drogi. Koszt operacji i rehabilitacji to około 900 tysięcy złotych.
Każda pomoc przybliża do celu. W tej chwili udało się zebrać ponad 600 tysięcy złotych! Do akcji przyłączają się również siatkarze Cerrad Czarnych Radom, którzy przekażą koszulkę z autografami całej drużyny na licytację! Pieniążki uzbierane z licytacji zostaną przekazane dla małego Bruna!

Jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę, kliknijcie: https://www.siepomaga.pl/bruno-krebok

Pomóc można nie tylko przelanymi pieniędzmi, ale również poprzez przekazanie na cel 1% podatku. Wystarczy w PIT wpisać KRS: 0000037904. Cel szczegółowy to 34208 Krebok Bruno. Prośba o zaznaczenie pola „wyrażam zgodę” .