Przed Wojskowymi pojedynek z akademikami z Olsztyna!

Przed Cerrad Czarnymi Radom 15. kolejka w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. W pierwszej ligowej potyczce 2019 roku, Wojskowi na własnym terenie, podejmą zespół Indykpol AZS-u Olsztyn. - Uważam, że jesteśmy faworytem najbliższego meczu i celem będzie zwycięstwo przed własną publicznością. - zapowiada Robert Prygiel. 🏷️BILETY: https://kupbilet.mosirradom.pl/Przed nami 15.kolejka PlusLigi. W pierwszym pojedynku 2019 roku, w hali MOSiR-u zamelduje się Indykpol AZS Olsztyn. Cerrad Czarni Radom po porażce w pierwszym meczu rundy rewanżowej w Jastrzębiu-Zdrój, przed własną publicznością będą chcieli ponownie w tym sezonie, pokonać akademików z Olsztyna.

Drużyna Indykpolu AZS obecnie zanotowała na swoim koncie cztery zwycięstwa i dziewięć porażek. Ten bilans spotkań, sprawia że akademicy są na 10. miejscu w tabeli. Indykpol AZS w ostatnich ligowych zmaganiach nie zdołał zasmakować zwycięstwa. Olsztynianie przegrali cztery mecze z rzędu, ulegając kolejno Cuprum Lubin, ONICO Warszawa, Aluron Virtu Warta Zawiercie oraz w ostatnim meczu 2018 roku, GKS-owi Katowice.

- Jest to mocny przeciwnik. Zespół z Olsztyna posiada w swoich szeregach bardzo dobrego atakującego, który ciągnie grę drużyny. Czeka nas na pewno bardzo trudny pojedynek, bo zarówno Olsztyn jak i my, potrzebujemy punktów. Myślę, że nic nam nie brakuje, by powtórzyć wynik z pierwszej rundy. - zaznacza Michał Filip, atakujący Cerrad Czarnych Radom.

Cerrad Czarni Radom w ostatnim czasie trenowali bez swoich podstawowych zawodników. W gronie kontuzjowanych siatkarzy był Dejan Vincić oraz Maksim Zhigalov. Dodatkowo staw skokowy, na jednym z treningów podkręcił Michał Ostrowski. Jak zaznacza jednak szkoleniowiec WKS-u, wszyscy zawodnicy są już do jego dyspozycji.

- W Jastrzębiu-Zdrój nie wystąpiliśmy w pełnym składzie. Podczas krótkiej przerwy noworocznej wszyscy kontuzjowani zawodnicy doszli do pełni zdrowia i trenują w pełnym obciążeniu - dodaje Robert Prygiel.


Podczas meczu Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn, odbędzie się również licytacja gadżetów siatkarzy WKS-u. Na fanów siatkówki czekać będą m.in. piłki z autografami drużyny, koszulka z autografami oraz wiele innych. Wszystko to za sprawą 27. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

- Wzorem ubiegłych lat, również i my przyłączamy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału, w czekających na nich atrakcji. - podkreśla Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A.Mecz Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn, rozegrany zostanie w niedzielę (13 stycznia) o godzinie 14:45, w hali sportowej MOSiR, przy ul. Narutowicza 9. 

🏷️BILETY: https://kupbilet.mosirradom.pl/


Zapraszamy do śledzenia naszej relacji radiowej na kanale RadioWKS, która rozpocznie się w dniu meczu, o godzinie 14:40! Spotkanie pokazane zostanie również przez telewizję Polsat Sport.

Wszystkie pary 15.kolejki PlusLigi: