Kapitan Cerrad Czarnych Radom po badaniach

Cerrad Czarni Radom w poniedziałek (18 lutego) stawili się na pierwszych treningach po przegranym meczu z GKS-em Katowice. W składzie drużyny Roberta Prygla zabrakło Dejana Vincicia, który ten dzień poświęcił na badania, po odniesionym urazie w ostatnim ligowym pojedynku.

Wojskowi rozpoczęli przygotowania do kolejnego pojedynku w lidze. Już 25 lutego zespół z Radomia zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Będzin. Na poniedziałkowych (18 lutego) zajęciach w siłowni Platinium Fitness Radom oraz hali sportowej MOSiR-u, zabrakło jednak rozgrywającego Cerrad Czarnych Radom, Dejana Vincicia który przebywał na badaniach, w związku z odniesionym urazem, podczas meczu z GKS-em Katowice.

- Dejan ma za sobą badania, które potwierdziły problemy z lewą łydką. Na szczęście uraz nie jest groźny. Obecnie zawodnik przechodzi rehabilitację pod okiem naszej fizjoterapeutki. – powiedział szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom, Robert Prygiel.

Dejan Vincić urazu łydki nabawił się w pierwszym secie, podczas  meczu 20.kolejki z GKS-em Katowice. - Czuję się dobrze. Obawiałem się po meczu, że badania potwierdzą poważny uraz. Na szczęście uraz nie okazał się groźny i  jestem dobrej myśli - powiedział Dejan Vincić.

Przypomnijmy tylko, że przed drużyną Cerrad Czarnych Radom jeszcze pięć spotkań w rundzie zasadniczej. 25 lutego Wojskowi zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Będzin. W marcu Cerrad Czarni Radom zmierzą się kolejno z PGE Skrą Bełchatów, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Treflem Gdańsk oraz Asseco Resovią Rzeszów.

Obecnie Wojskowi z bilansem 12 zwycięstw i 7 porażek i dorobkiem 35 punktów, zajmują 4. miejsce w rozgrywkach PlusLigi mężczyzn.