PlusLiga: 24.kolejka - wyniki i tabela

Za nami 24.kolejki w siatkarskiej PlusLidze. W tej serii gier rozegrano sześć pojedynków, który trzykrotnie kończyły się zwycięstwami gospodarzy oraz gości. Cerrad Czarni Radom tym razem o punkty walczyli w Kędzierzynie-Koźlu. Wojskowi po czterosetowej walce musieli uznać wyższość miejscowej ZAKSY. Rywalizacja w ramach 24.kolejki rozpoczęła się 7 marca. Jastrzębski Węgiel przed własną publicznością podejmował Cuprum Lubin. Gospodarze pewnie sięgnęli po zwycięstwo, wygrywając 3:0. Czterech setów z kolei potrzebowali do zwycięstwa mistrzowie Polski. PGE Skra Bełchatów pokonała na własnym terenie GKS Katowice.

W piątek (8 marca) rozegrano dwa kolejne pojedynki. Indykpol AZS Olsztyn mierzył się z ONICO Warszawa, a Trefl Gdańsk podejmował Aluron Virtu Wartę Zawiercie. Olsztynianie musieli  zaznać goryczy porażki, przegrywając z wiceliderem PlusLigi 3:1. Aluron Virtu z kolei zainkasował komplet punktów w starciu z Treflem Gdańsk.

Cerrad Czarni Radom wybrali się na teren ZAKSY. Wojskowi mimo bardzo dobrej gry nie zdołali wywieźć punktów z terenu lidera Plusligi, przegrywając po czterosetowej walce. W ostatnim pojedynku 24.kolejki, Chemik Bydgoszcz przegrał u siebie 3:1 z Asseco Resovią Rzeszów.

Zestaw par 25.kolejki PlusLigi: