Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom w PSP w Starych Zawadach (VIDEO)

Drużyna Cerrad Czarnych Radom, gościła w Starych Zawadach w tamtejszej Publicznej Szkole Podstawowej. Uczniowie placówki odbyli w ramach zajęć z wychowania fizycznego #LekcjęZCerradCzarnymiRadom! Klub z Radomia reprezentowali Michał Ruciak, Kamil Kwasowski oraz Norbert Huber!


LEKCJA Z CERRAD CZARNYMI RADOM W PSP W STARYCH ZAWADACH - GALERIA

Kolejnym naszym przystankiem w ramach projektu Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom roku były Stare Zawwady, gdzie odwiedziliśmy uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej! - Lekcja z Cerrad Czarnymi Radom to kolejna część projektu Partnerstwa Regionalnego Czarni, która w tym roku jest przez nas realizowana - podkreśla Sławomir Monik.

Siatkarze drużyny Wojskowych: Michał Ruciak, Kamil Kwasowski oraz Norbert Huber spotkali się z młodzieżą, gdzie podczas wykładu w sali gimnastycznej opowiadali nie tylko o życiu profesjonalnego sportowca, ale nie zabrakło pytań dotyczących życia prywatnego. - Bardzo dziękujemy gospodarzom za zaproszenie. Uczniowie mogli porozmawiać z siatkarzami o wszystkim. Chyba nawet zawodnicy byli zaskoczeni ilością pytań, ale na wszystkie udzielali odpowiedzi. Na końcu uczniowie mogli zebrać autografy i porobić sobie wspólne zdjęcia. - dodaje Sławomir Monik.

- Wzorem lat ubiegłych będziemy odwiedzać naszych partnerów. Chcemy w naszych zaprzyjaźnionych gminach oraz miastach dzielić się pięknym sportem, jakim jest siatkówka. Uczniowie szkół będą mieli szansę osobiście poznać swoich siatkarskich idoli i móc z nimi zagrać w siatkówkę. Niebawem wyruszymy do kolejnych szkół - zapowiada Marcin Tomczyk, dyrektor Stowarzyszenia Czarni Radom.

Zobaczcie zatem koniecznie jak wyglądała nasza wizyta w PSP w Starych Zawadach!