Od wtorku rusza sprzedaż biletów na pojedynek z PGE Skrą Bełchatów!

Od wtorku (9 kwietnia) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu uruchomi sprzedaż biletów na pojedynek Cerrad Czarnych Radom z PGE Skrą Bełchatów w ramach rywalizacji o 5. miejsce w rundzie play-off! Pierwszy mecz zaplanowany został w Radomiu (13 kwietnia) o godzinie 20:30!Cerrad Czarni Radom nie awansowali do półfinału Mistrzostw Polski. W ćwierćfinale PlusLigi lepsi okazali się zawodnicy Aluron Virtu Warty Zawiercie. Teraz Wojskowi muszą skupić się nad rywalizacją w rundzie play-off o 5. miejsce. Przeciwnikiem zespołu Roberta Prygla będzie PGE Skra Bełchatów!

Rywalizacja w tej parze toczyć się będzie do dwóch wygranych, a pierwszy mecz rozegrany zostanie w Radomiu, 13 kwietnia w hali sportowej MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9, o godzinie 20:30! Przyjdź na mecz i dopinguj Cerrad Czarnych Radom!

Od wtorku (9 kwietnia) można będzie zakupić wejściówki na pierwszy mecz w rundzie play-off  Cerrad Czarnych Radom o 5. miejsce! Wejściówki będą do zakupienia na stronie https://kupbilet.mosirradom.pl/.  Tradycyjnie będzie prowadzona również sprzedaż biletów w kasach MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9. Bilety będzie można nabyć w dniu meczu, na dwie godziny przed rozpoczęciem pojedynku.

Ceny biletów na mecz Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (13 kwietnia 2019 - 20:30 - hala MOSiR Radom - ul. Narutowicza 9):
👉Normalny - 30 zł.
👉Ulgowy - 20 zł.
👉Ławeczki - 20 zł
👉Stojący - 15 zł