Czas na ostatni mecz sezonu! Od czwartku sprzedaż biletów na mecz z PGE Skrą Bełchatów!

W czwartek (18 kwietnia) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu uruchomi sprzedaż biletów na decydujący pojedynek Cerrad Czarnych Radom z PGE Skrą Bełchatów w ramach rywalizacji o 5. miejsce w rundzie play-off! Trzeci mecz zaplanowany został w Radomiu (25 kwietnia) o godzinie 17:30!Od czwartku (18 kwietnia) można będzie zakupić wejściówki na trzeci, decydujący mecz w rundzie play-off  Cerrad Czarnych Radom o 5. miejsce! W hali MOSIR-u w Radomiu zamelduje się aktualny jeszcze mistrz Polski, PGE Skra Bełchatów! Wejściówki będą do zakupienia na stronie https://kupbilet.mosirradom.pl/.  Tradycyjnie będzie prowadzona również sprzedaż biletów w kasach MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9. Bilety będzie można nabyć w dniu meczu, na dwie godziny przed rozpoczęciem pojedynku.

Zapraszamy na ostatni mecz sezonu w sezonie 2018/2019! Przyjdź i dopingu zespół Cerrad Czarnych Radom! Musisz być z nami!

Ceny biletów na mecz Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (25 kwietnia 2019 - 17:30 - hala MOSiR Radom - ul. Narutowicza 9):
👉Normalny - 30 zł.
👉Ulgowy - 20 zł.
👉Ławeczki - 20 zł
👉Stojący - 15 zł