Czas na ostatni mecz sezonu! Stawką 5. miejsce w PlusLidze!

Już w najbliższy czwartek (25 kwietnia) Cerrad Czarni Radom po raz ostatni zagrają w obecnym sezonie PlusLigi! Siatkarze WKS-u, na zakończenie rywalizacji o 5. miejsce, podejmą przed własną publicznością PGE Skrę Bełchatów! - Chcemy ten sezon zakończyć zwycięstwem przed własną publicznością - zaznacza szkoleniowiec radomskiego zespołu, Robert Prygiel.Czas na ostatni pojedynek Cerrad Czarnych Radom w sezonie 2018/2019! W czwartek (25 kwietnia) Wojskowi po raz ostatni wybiegną na parkiety, by walczyć o ligowe zwycięstwo. W hali MOSiR-u, zamelduje się aktualny jeszcze mistrz Polski, PGE Skra Bełchatów!

Stawką czwartkowego pojedynku, będzie 5. miejsce na koniec obecnego sezonu w PlusLidze. W rywalizacji do trzech zwycięstw mamy wynik 1:1. W pierwszym starciu obu drużyn, górą na własnym terenie okazali się podopieczni Roberta Prygla, którzy po pasjonującej, pięciosetowej walce, przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Tuż przed świętami (16 kwietnia) w hali Energia w Bełchatowie rozegrane zostało drugie spotkanie tej pary i ponownie byliśmy świadkami zaciętego widowiska, które zakończyło się po pięciu setach. Tym razem górą okazali się siatkarze PGE Skry. - W tym sezonie każdy z naszych spotkań z Bełchatowem kończył się po zaciętej walce. Dwa z nich przegraliśmy po tie-breakach, jeden z kolei wygraliśmy po pięciu partiach i raz ulegliśmy po czterech odsłonach. Jestem przekonany, że drużyna zrobi wszystko, by zakończyć ten udany sezon zwycięstwem. Rywalizacja w tej parze pokazuje, że mimo że jest to mecz tylko o 5. miejsce, to obie drużyny do meczów podchodzą bardzo profesjonalnie. - powiedział przed trzecim meczem z PGE Skrą Bełchatów, Robert Prygiel. 

- Jedno jest pewne. W zbliżającym się meczu damy z siebie wszystko. Dwa poprzednie mecze z PGE Skrą w play-off, kończyły się dopiero po tie-breaku co pokazuje że wszystkim mocno zależy na zajęciu 5. miejsca. - podkreśla z kolei kapitan Cerrad Czarnych Rado, Dejan Vincić.

Trzeci mecz play-off o 5. miejsce: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów, rozegrany zostanie w czwartek (25 kwietnia) o godzinie 17:30 w hali MOSiR Radom, przy ul. Narutowicza 9. Bilety dostępne są na stronie https://kupbilet.mosirradom.pl/.  Tradycyjnie będzie prowadzona również sprzedaż wejściówek w kasach MOSiR-u przy ul. Narutowicza 9. Bilety będzie można nabyć w dniu meczu, na dwie godziny przed rozpoczęciem pojedynku.

RUNDA PLAY-OFF - sezon 2018/2019 

Play-Off o miejsca 5-6 
(Rywalizacja  toczy się do 2.zwycięstw):

1. mecz: Cerrad Czarni Radom
 - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (25:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:14)
2. mecz: 
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom - 3:2 (23:25, 25:22, 25:17, 27:29, 15:13)
3. mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 25 kwietnia, 17:30, hala MOSiR Radom