Cerrad Czarni Radom 5. drużyną PlusLigi! (VIDEO)

Cerrad Czarni Radom 5. drużyną PlusLigi w sezonie 2018/2019! Wojskowi w decydującym, trzecim meczu pokonali w hali MOSiR Radom PGE Skrę Bełchatów 3:0! Statuetkę MVP odebrał kapitan Cerrad Czarnych Radom, Dejan Vincić!

Cerrad Czarni Radom w decydującym pojedynku o 5. miejsce w PlusLidze, pokonali bez straty seta PGE Skrę Bełchatów! Wojskowi przed własną publicznością stanęli na wysokości zadania! Na wielkie słowa uznania zasługuje premierowa odsłona, w której radomianie przegrywali już (10:15), ale i tak odwrócili losy tej partii. Wojskowi triumfowali po fenomenalnej grze 25:19 i udanie rozpoczęli pojedynek w hali MOSiR-u.

Losy drugiej odsłony meczu decydowały się dopiero po walce na przewagi. Górą wyszli siatkarze Roberta Prygla, którzy wygrali 26:24! Trzeci set nie podlegał dyskusji, która drużyna była wyraźnie lepsza, w czwartkowy wieczór w hali MOSiR-u w Radomiu. Cerrad Czarni Radom wygrali 25:18, pieczętując tym samym 5. miejsce na koniec sezonu PlusLigi w sezonie 2018/2019!

Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:19, 26:24, 25:18)
MVP: Dejan Vincić
Cerrad Czarni Radom: Vincić 2, Filip 16, Żaliński 14, Fornal 7, Pajenk 6, Huber 7, Ruciak (libero) oraz Wasilewski (libero), Kwasowski, Ostrowski 1
PGE Skra Bełchatów: Łomacz 1, Wlazły 6, Ebadipour 8, Szalpuk 5, Kłos 5, Kochanowski 12, Piechocki (libero) oraz Katić 6, Teppan, Droszyński, Orczyk 3

RUNDA PLAY-OFF - sezon 2018/2019

Play-Off o miejsca 5-6
(Rywalizacja  toczy się do 2.zwycięstw):

1. mecz: Cerrad Czarni Radom
 - PGE Skra Bełchatów - 3:2 (25:21, 23:25, 21:25, 26:24, 16:14)
2. mecz:
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom - 3:2 (23:25, 25:22, 25:17, 27:29, 15:13)
3. mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów - 3:0 (25:19, 26:24, 25:18)