Windoor - wspólna gra od siedmiu lat!

Firma Windoor , która na co dzień zajmuje się produkcją drzwi, od 2012 nieustannie wspiera radomską siatkówkę! Dziękujemy, że gracie razem z nami!Głównym filarem działalności firmy Windoor jest produkcja tanich drzwi wewnętrznych odznaczających się wysoką jakością materiałów, solidnym wykonaniem oraz uwzględnieniem aktualnych trendów. Szeroki wachlarz modeli drzwi w  ofercie pozwala na stworzenie spójnej aranżacji wnętrza. W sprzedaży firma ma zarówno drzwi klasyczne idealne do tradycyjnych wnętrz, jak też nowoczesne drzwi doskonałe do pomieszczeń minimalistycznych. Oferta skierowana jest do osób, dla których ważne są nie tylko walory estetyczne, ale także wysoka jakość i solidne wykonanie.

W ostatnim czasie gościliśmy w progach firmy Windoor, gdzie prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. na ręce prezesa Stanisława Redestowicza, wręczył podziękowania za dotychczasową współpracę. - To dla nas duży zaszczyt, że firma Windoor nieustannie wspiera już od ponad siedmiu lat nasz klub. Jesteśmy bardzo wdzięczni, za tak owocną współpracę - podkreśla Wojciech Stępień, prezes radomskiego klubu siatkarskiego.

Windoor jest również właścicielem marki Winfloor oferującej innowacyjny produkt jakim jest deska tarasowa. Połączenie naturalności drewna z technologią polimerową zapewnia wysokie walory estetyczne przy jednoczesnej dużej odporności na działanie czynników atmosferycznych.