CzarniTV: Cerrad Czarni Radom oficjalnie zakończyli sezon! (VIDEO)

Za nami oficjalne zakończenie sezonu 2018/2019 w SiatkarskaLigaPodczas uroczystej VIII Gali Siatkarskiej w Hotelu Karo w Mleczkowie, mogliśmy podziękować wszystkim, którzy wspierali zespół Cerrad Czarni Radom! Zobaczcie co przygotowała dla Was telewizja klubowa #CzarniTV📽️


W piątek (10 maja) w Hotelu Karo w Mleczkowie, odbyła się uroczysta VIII Gala Siatkarska, podczas której oficjalnie zakończono sezon 2018/2019 w drużynie Cerrad Czarnych Radom. - Jest to święto rodziny siatkówki męskiej w Radomiu. Dla wszystkich tych, którzy pomagają, poświęcają swój czas, swoje prywatne ciężko zarobione pieniądze, aby nas wspierać i kibicować. W imieniu klubu i Stowarzyszenia Czarni chcemy w taki skromny sposób się odwdzięczyć. - powiedział szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom, Robert Prygiel.

- Uważam, że to największy sukces klubu, od momentu awansu do PlusLigi. Zakwalifikowaliśmy się do fazy play-off, zajęliśmy piąte miejsce fajnie kończąc, wygrywając dwa spotkania z ustępującym mistrzem Polski, PGE Skrą Bełchatów. Apetyty rosły w miarę jedzenia, ale nie udało się awansować do strefy medalowej, ale małymi kroczkami zaznaczamy swoją obecność sportową w czołówce. Patrząc przed sezonem jak są budowane inne drużyny, to wydawało się, że nasze szanse na awans do szóstki nie są największe. To, że udało nam się go osiągnąć jest niewątpliwym sukcesem - zaznacza Wojciech Stępień, prezes klubu WKS Czarni Radom S.A. 

Podczas VIII Gali Siatkarskiej obok podziękowań dla sponsorów nie zabrakło też niespodzianek. Członkowie drużyny i sztabu szkoleniowego otrzymali pamiątkowe chusty. Zaprezentowano także oficjalną piosenkę klubu, która będzie towarzyszyła drużynie od przyszłego sezonu.

VIII GALA SIATKARSKA - ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018/2019 - GALERIA