Gramy w jednej drużynie! Firma Cerrad (VIDEO)

Sezon 2019/2020 oficjalnie został już zakończony! Z tego miejsca pragniemy podziękować naszym sponsorom oraz partnerom, którzy kolejny rok wspierają drużynę Cerrad Czarnych Radom! Pierwsze nasze podziękowania kierujemy do firmy Cerrad, naszego sponsora tytularnego radomskiego zespołu!Od ponad dwudziestu lat forma Cerrad tworzy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności Cerrad, które są fundamentem dynamicznego rozwoju. Pozwalają tworzyć produkty, idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy. Podejście do wzornictwa może stanowić doskonałą inspirację dla architektów, projektantów wnętrz i inwestorów, którzy stawiają na oryginalność, jakość oraz kreatywne podejście do komponowania przestrzeni.

Cerrad nieustannie stawia na 
rozwój – firma poszukuje nowych inspiracji, wzbogaca ofertę i z każdym dniem pracuje nad zaskakującymi rozwiązaniami. W lipcu 2018 r. zakończono budowę trzeciego, w pełni zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego w Starachowicach. 


W ramach inwestycji wartej blisko 120 mln złotych powstała jedna z najbardziej zaawansowanych fabryk płytek ceramicznych na świecie, która pozwoliła na stworzenie marki ULTIME. Sukces rynkowy zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, poprzez inwestycje w infrastrukturę i technologię, której głównym celem jest oferowanie klientom innowacyjnych produktów, w największym stopniu odpowiadających ich potrzebom.

Warto dodać że firma Cerrad jest sponsorem tytularnym drużyny Czarnych Radom już od 6 lat! Po wywalczonym awansie do PlusLigi przez zespół RCS Czarnych Radom, od sezonu 2013/2014 drużyna nosi nazwę Cerrad Czarni Radom! Dziękujemy, że gracie razem z nami!